Wpis z mikrobloga

W sobotę 3 grudnia o godzinie 20 startujemy z kolejnym AMA. Tym razem udzielenia odpowiedzi na Wasze pytania, podjęli się moderatorzy programu The Voice of Poland.  Patrycja i Łukasz będą odpowiadać na pytania oraz zadawać je w Waszym imieniu kierownikowi planu, wizażystom, reżyserowi, pracownikom technicznym oraz w miarę możliwości gwiazdom występującym w programie. Więcej informacji znajdziecie tutaj
  • 119
  • Odpowiedz
Dlaczego 2 użytkowników dostało permanentne bany za pojedyncze wypowiedzi, kiedy o wiele gorsi dostają bany na kilka dni? Dlaczego tolerujecie AMA, które nie jest żadnym AMA, bo nie ma żadnych odpowiedzi?
  • Odpowiedz
obawiam sie ze administracja musi wyciagnac wnioski z ostatniej lekcji i wziac pod uwage wprowadzenie ankiet dla kazdej wprowadzanej rzeczy na wykopie. wybor nawet z dwoch opcji jest wyborem swiadomym i latwiej jest wtedy rozmawiac z wyborcami. ama nie bylo zrobione na zasadzie "kogo chcecie w nastepnym ama", potem milion prosb od wykopowiczow i w koncu "mamy w dupie wasze propozycje bedzie VoP". trzeba bylo dac wybor: chcecie ama VoP czy pani
  • Odpowiedz
Gratuluję epickiego faila. Mam nadzieję, że to będzie dla Was droga administracjo kubeł zimnej wody, który już dawno sobie powinniście wylać na głowy. Wykop może lekko traci na poziomie, ale jeszcze nie jest tak źle jak myślicie :D
  • Odpowiedz
Przykładowa ankieta:

Czy masz coś przeciwko powtórzeniu ostatniego płatnego AMA:

A) TAK, nie mam nic przeciwko

B) NIE, nie mam nic przeciwko
  • Odpowiedz
Nawet jakby użytkownicy nie zdecydowali się tego zbojktować, hejtować czy zakopywać, itp to i tak całe to AMA zakończyłoby się porażką. Przecież gdyby istniało jakieś realne zainteresowanie tym VoIP-em ;) to z pewnością pojawiłyby się pytania od zainteresowanych i nawet jacyś tam zakopujący by im w tym nie przeszkodzili (w końcu baner na głównej, nie?).

Co prawda Patrycja i Łukasz znaleźli się w sytuacji nie godnej pozazdroszczenia, ale z tego co słyszałem
  • Odpowiedz