Wpis z mikrobloga

W sobotę 3 grudnia o godzinie 20 startujemy z kolejnym AMA. Tym razem udzielenia odpowiedzi na Wasze pytania, podjęli się moderatorzy programu The Voice of Poland.  Patrycja i Łukasz będą odpowiadać na pytania oraz zadawać je w Waszym imieniu kierownikowi planu, wizażystom, reżyserowi, pracownikom technicznym oraz w miarę możliwości gwiazdom występującym w programie. Więcej informacji znajdziecie tutaj
  • 119
  • Odpowiedz
Co za fala oburzenia :D

Ale faktem jest, że pomysł totalnie nietrafiony... jakby rodem z pudelka, czy innego podobnego. Jakby robiony na siłę, nie ważne kto byle by było... może słusznie karol3wr napisał o "AMA sponsorowanym"...
  • Odpowiedz
W następnym AMA będą ankietowani z Familiady. Chociaż fajnie byłoby powypytywać Karola S. Nie mam pojęcia kim są Patrycja i Łukasz, ale wolałbym szczery wywiad ze sprzątaczką w studio, niż z podstawionymi osobami z TVP. Wykop coraz bardziej leci na kasę.
  • Odpowiedz
Stawiam dolary przeciwko orzechom, że jeżeli "ciekawe pytania" ze strony Wykopowiczów nie dopiszą, to dziwnym trafem pytania zgodne z oczekiwaniami będą zgłaszać nowopowstali zieloni userzy tylko po to aby AMA się udało.
  • Odpowiedz
Tragedia i sprzedawczykowość. Proponuję albo kompletnie olać AMA, albo zadawać same pytania nie związane z tym jakimś tam VOP. O polityce, pogodzie, finansach...
  • Odpowiedz
Oglądam Voice of Poland, program wyróżnia się od innych muzycznych naprawdę dobrym poziomem. Jestem ciekawy kulisów, więc zadam normalne pytania i nie będę się przyłączał do jakiegoś szczeniackiego bojkotu.
  • Odpowiedz
Oglądam Voice of Poland, program wyróżnia się od innych muzycznych naprawdę dobrym poziomem. Jestem ciekawy kulisów, więc zadam normalne pytania i nie będę się przyłączał do jakiegoś szczeniackiego bojkotu.


dugind, Ty łamistrajku ;)
  • Odpowiedz
Nie wiem kto to jest ten Wojs z Polandii :(

Nie stać mnie na abonament bo wszystko wydałem na 50" plazmę, a online nie obejrzę bo bojkotuje Silverlajta. Czuje, że publiczna telewizja fundowana za MOJE pieniądze nie wypełnia tu swojej Misji ;)
  • Odpowiedz
@wykop: Czyscie powariowali? Voice of Poland? Skoro glos polski to dlaczego tytul "programu" po angielsku? A skoro juz ten szou bedzie mial ama to moze jeszcze kilka dla Tanca z gwiazdami, gwiazdami na lodzie czy innym syfie? Gorzej juz wybrac nie bylo mozna...

Specjalnie na wykop wejde i zapytam sie jako pierwsza osoba tych "Lukarza i Patrycii" jak smakuje gumowy kurczak i o te tematy:

O system
  • Odpowiedz