Wpis z mikrobloga

@Anlak: @Rev: @Humma: Tutaj jest przelicznik punktowy w=4xG + J

http://www.agh.edu.pl/kandydaci/studia-pierwszego-stopnia/rekrutacja-20142015/nowa-matura/

Nie mam szans z tego uzbierać 890 punktów zdając tylko matematykę rozszezoną i zakładając ze napisze ja na 90%. :/

A i właśnie widzę ze na infę matematykę lub fizykę, jak ja z tego mam uzbierać 890 ptk :/ http://www.agh.edu.pl/kandydaci/studia-pierwszego-stopnia/rekrutacja-20142015/przedmioty-glowne-uwzgledniane-w-skladniku-g-wskaznika-rekrutacji-w/
@tangerine_: lel tylko mogę mieć matematykę jako przedmiot G i nie moze on miec wincyj niż 200 punktów jeśli miałbym przebłysk geniuszu i z obydwóch matematyk miałbym łącznie 200ptk to i tak nie mam szans z języka obcego napisać na 90%. 890 PTK przy jednym rozszerzeniu branym pod uwagę jak, i języku obcym jest niewykonalne.
@User11: Dlatego nadal twierdzę, że najprościej przez Olimpiadę Informatyczną (choć w twoim przypadku już za późno). Aż 80 osób dostaje z niej przepustkę na najlepsze wydziały w Polsce. Mój znajomy studiuje na twoim wymarzonym wydziale i naprawdę sporo osób to laureaci OI (włącznie z kolegą). Zdanie matury rozszerzonej z matematyki i języka na >90% jest bardzo trudne (według mnie trudniejsze niż OI), ale możliwe.
@User11: Zawsze jest też druga rekrutacja. W 2009 jak się rekrutowałem próg był bodajże 910, a z drugiej rekrutacji powpadali ludzie mający niewiele ponad 800. Inna sprawa, że większość takich osób odpadła po pierwszym roku...
@User11: mając jeszcze tyle czasu idzie się spokojnie przygotowac i zdobyć te punkty. Matma rozsz i ang rozsz, przygotuj się do tego i masz szansę. Ja tam ponad 900 pkt miałem, a nigdy wybitny nie byłem.
@Anlak: tylko ze ja z angielskiego to najlepszy wynik 60% na podstawie. Język obcy jest dla mnie ciężki Ale matematykę mogę podciągnąć na ile sie da i co z tego wyjdzie to zobaczy się...
@Nazin: @User11: Na 2 rekrutacje bym nie liczył. W tym roku żadna infa nie miała nawet 2 rekrutacji. Ja tam jestem na infie na WIMIP'ie gdzie próg za wysoki nie był a jest spoko.