Wpis z mikrobloga

Pytałem czy uważasz, że to normalnie a nie czy nielegalne.


@nico112: Jeżeli koleś nie łamie prawa to jest normalne.

@bruceivins:

ale prawo może być błędne


Nie teoretyzujmy, mówimy tu o tym konkretnym przypadku.

bekanie przy stole nie jest zakazane, ale chyba się zgodzimy, że nie powinno się tego robić


W niektórych kulturach beknięcie po posiłku jest rodzajem skomplementowania gospodarza, że dał się nam najeść do syta.
  • Odpowiedz
Jedzenie własnego gówna też nie łamie prawa a dla mnie to normalne nie jest ale widać dla ciebie jest.


@nico112: Nic mi do tego czy zjadasz własne gówno czy nie i nie będę z tego powodu zawiadamiał mediów czy policji.
  • Odpowiedz
@nico112: Trochę dziwne, ale w granicach normalności. Osobiście gdybym żył w USA to raczej nosiłbym ukryty pistolet żeby nie wzbudzać zamieszania (w Polsce nie wolno nosić załadowanej broni na widoku).
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: no dokładnie.

Facet robi coś legalnie, nikomu nie szkodzi, broń nosi na plecach, zabezpieczoną. W normalnym społeczeństwie nie powinno to nikogo jakoś bardzo dziwić, tak jak dawniej nikogo nie dziwiło, że rycerz chodził z mieczem a później szlachcic chodził z szablą.

Oczywiście dla wielu ludzi to niespodzianka, ale wynika to z faktu, że sporo osób dało sobie wmówić, że noszenie broni na wierzchu to jakiś powód do wstydu, na szczęście
  • Odpowiedz