Wpis z mikrobloga

#fitness #silownia #odchudzanie Czy spalacze tłuszczu (fatburnery) są dobrym pomysłem na rozpoczęcie odchudzania? Nie potrafię ruszyć ze spadkiem wagi i tak się zastanawiam czy taka chemia pomogłaby rozruszać metabolizm czy jeszcze bardziej by go zamuliła?

P.S. proszę się nie rozpisywać o ĆWICZENIACH, DIECIE i tym podobnych, pytam tylko o specyfiki typu fatburner, logicznym jest ze nie będę #!$%@?ł fatburner'ów i leżał cały dzień na sofie.
  • 26
@Kampala: No ale ja właśnie robiłem kilka lat temu coś na wzór IF i przez to teraz przytyłem 20 kg. Jadłem do 15 od 15 tylko wafle ryżowe i sałata (chociaż nie oglądałem wtedy jeszcze tego ziomka od RYBA SAŁATA I WODA ). Fajnie schudłem do 66 kg dużo ruchu sportu i wg przyszła zima i w ciągu roku max półtora poleciałem 20 kg w górę !

Można łączyć low cab
@Zord0n: Nie widzę powodu, żeby nie łączyć. IF to nie jest jakaś czarna magia ;) Ja IF stosuję okresowo, ale nie ma jakiejś zasady, że nie można go stosować ileś tam czasu.

Jeśli chodzi o to, że po schudnięciu wróciłeś do starej wagi, to raczej nie jest wina złego chudnięcia. Raczej tego, że potem zacząłeś jeść za dużo. Wiele osób po pierwszym schudnięciu myśli, że to starczy i przestają się kontrolować.
@Zord0n: No właśnie, to bywa kłopotliwe. Ja używam mobilnej aplikacji Fatsecret, jest też strona internetowa. Chyba najpraktyczniejsze rozwiązanie, takich stron jest parę (np myfitnesspal), ale ta wydaje mi się najbardziej intuicyjna. Jest też polska strona ilewazy.pl.

Po jakimś czasie będziesz mógł rzadziej podliczać kalorie (raz czy dwa kontrolnie spisać po całym dniu), bo dieta i pewien system odżywiania wejdzie ci w nawyk.