Wpis z mikrobloga

#fitness #silownia #odchudzanie Czy spalacze tłuszczu (fatburnery) są dobrym pomysłem na rozpoczęcie odchudzania? Nie potrafię ruszyć ze spadkiem wagi i tak się zastanawiam czy taka chemia pomogłaby rozruszać metabolizm czy jeszcze bardziej by go zamuliła?

P.S. proszę się nie rozpisywać o ĆWICZENIACH, DIECIE i tym podobnych, pytam tylko o specyfiki typu fatburner, logicznym jest ze nie będę #!$%@?ł fatburner'ów i leżał cały dzień na sofie.
  • 26
  • Odpowiedz
@Zord0n: ja bym Ci polecił dietę i aktywność fizyczna w takim bilansie żeby dziennie wychodził Ci deficyt około 500kcal możesz to zwiekszyć pod warunkiem, że dobrze będziesz się czuł ;)
  • Odpowiedz
@Zord0n: Jak zaczynałem (-30kg prawie here) trener osobista powiedziała mi że nie na początek, najpierw trzeba zjechać na diecie i ćwiczeniach, potem może.

Nigdy nie użyłem fatburnera w końcu, więc o samym działaniu nic nie powiem raczej.
  • Odpowiedz
@Zord0n: spalacze są dobre na koniec, zeby pozbyć się upartego tłuszczu. No chyba, że cały składasz się z upartego tłuszczu. XD W każdym razie większość spalaczy to szajs.
  • Odpowiedz
@churagan: No ja widziałem efekty jak mój kolega jechał na tym to #!$%@? tłuszcz mu leciał jak #!$%@? ale on ogólnie jest takim siłowniowymalchemikiem po fatburnerach przyszły środku na wzorst masy potem inne koksy i tak chłopak uprawia chemioterapie ;)
  • Odpowiedz
@Zord0n: tak jak wyżej, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia, jedz częściej, a mniej (5 posiłków dziennie), są jeszcze różne mity o wpierdzielaniu ostrych przypraw, ograniczaniu wody ale myśle ze to dla desperatów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ograniczaniu wody


@marcin1302: to pierwsze słyszę raczej myślałem ze czym wiecej tym lepiej:d w końcu to taka płukanka:d tylko wtedy dużo warzyw trzeba jeść żeby uzupełniać te mirkoskładniki :d czy jak to się tam nazywa
  • Odpowiedz
@Zord0n: ja jestem ektomorfikiem do potęgi, więc mam całkiem przeciwny problem :D ale z doświadczenia i wgl wiem, że dieta i ruch na pewno da pożądane efekty w twoim przypadku. oczywiście cierpliwość jeest baaardzo potrzebna :)
  • Odpowiedz
@marcin1302: no ale ja jestem mega gruby i jak kiedyś się odchudzałem (właśnie przez to jestem teraz gruby) to początek był taki zajebisty, leciałem z wagą dosłownie tydzień w tydzień po 1-2 kg, ale wtedy to było głodzenie itp a teraz wszystko wyszło że tak powiem i przytyłem ponad 20 kg. Teraz chcę jakoś powoli zacząć ale #!$%@? jak przez 3 tygodnie nie widzę rezultatów to #!$%@? aż smutno się robi
  • Odpowiedz
@Zord0n: Hm , powiem Ci tak ja np układając sobie dietę na masę korzystałem tylko z własnej wiedzy nabytej głównie od trenerów, korzystałem ze strony ilewazy.pl jest bardzo dużo przeróżnych produktów i dokładny opis co zawierają. Wiadomo że musisz utrzymać bilans białka, tluszcy, węgli ale tu Ci nie pomogę bo nigdy nie zaglebialem się w odchudzanie xd napisz może do Karmowskiego chyba kojarzysz gościa ?
  • Odpowiedz
@Zord0n: Z własnego doświadczenia powiem, że zdecydowanie nie. Jeśli waga nie idzie w dół, to robisz coś źle. Spalacze tłuszczu są dobre, jeśli chcesz przyspieszyć odchudzanie, same za ciebie nie zrobią roboty. I tak na wszelki wypadek powiem, żebyś uważał co kupujesz. Lepiej dać dwa razy więcej za porządny specyfik, który będzie działał dobrze, bez skutków ubocznych, niż oszczędzić i kupić coś co w najlepszym wypadku nie zadziała, a w gorszym
  • Odpowiedz