Wpis z mikrobloga

Mirki, zabieram się do #assassinscreed jak pies do jeża i potrzebuję rady. Wszystkich części wyszło tak wiele, a ja nie wiem od której zacząć. Kilka osób odradzało mi zaczynanie od jedynki, bo w porównaniu do ostatnich produkcji gra się w nią o wiele gorzej. Z kolei pierwsze kilka z tego co słyszałam jest mocno powiązane fabularnie i głupio się tak wstrzelić w środku. Co sądzicie?

#assasinscreed #gry #pc
  • 12
  • Odpowiedz
@pomaranczkawcurry: Ja bym radził przebrnąć fabularnie przez jedynkę. Jeżeli nie chcesz grać to chociaż przeczytaj z grubsza co się w fabule działo (u Altaira i Desmonda). Zawsze lepiej wiedzieć więcej.
  • Odpowiedz
@pomaranczkawcurry: kolejność jest taka, po drodze było też Liberation HD, ale to olałem. ;)

Assassin's Creed

Assassin's Creed 2

Assassin's Creed: Brotherhood

Assassin's Creed: Revelations

Assassin's Creed III

Assassin's Creed IV

Assassin's Creed: Unity

Jeżeli jedynka Ci się znudzi, to po prostu obejrzyj fragmenty w teraźniejszości i zakończenie na YT, od dwójki graj już normalnie.
  • Odpowiedz
@pomaranczkawcurry: Pograj trochę w 1, moim zdaniem warto przejść. Jak nie będziesz dała rady to przeczytaj tylko fabułę gdzieś na necie i zagraj w 2. Druga część i Brotherhood to jedne z najlepszych gier jakie grałem. Jeden z utworów, magia.
Krs90 - @pomaranczkawcurry: Pograj trochę w 1, moim zdaniem warto przejść. Jak nie bę...
  • Odpowiedz
@pomaranczkawcurry: Ja zacząłem od dwójki i nie żałuje. Dwójka jest świetna, a o jedynce sobie po prostu z grubsza poczytałem. Ale jeśli mam być szczery sama fabuła mnie nie wciąga w Assasin Creed, natomiast grywalność już tak.
  • Odpowiedz
@pomaranczkawcurry: zagraj w jedynke pomijajac nudne, powtarzalne poboczne misje lub chociaz obejrzyj streszczenie jedynki na youtube. Historia sie ciagnie dalej, takze duzo stracisz jak pominiesz calkowicie.
  • Odpowiedz