Wpis z mikrobloga

No hejka animaniacy:) Dzięki typom z tego tagu trafiłem obejrzałem 3 animce z czego dwa okazały się trafione tzn spodobały się i nie uważałem że obejrzenie ich to czas stracony. Są nimi: Zankyou no Terror oraz Aldnoah Zero. Trzeci tytuł który tak jakoś nie przypadł mi do gustu w przeciwieństwie do wielu z was to Akame ga KILL!. Zapowiadało się fajnie ale teraz to dla mnie animcowy "pasztet" :) i tu powinienem zakończyć i rozpocząć drugi wpis ale mi się nie chce więc:

Za nami drugi tydzień nowego sezonu. Dzięki waszym wpisom w tagu #anime zdecydowałem się na Shingeki no Bahamut... Jestem po pierwszym odcinku i: byłem rozczarowany wstępem, zaciekawił mnie środek a końcówka pozytywnie rozwaliła :P

Wiem że już pytanie padło ale odświeżam: Którą serię polecacie po dwóch odcinkach?

#anime
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ialath: amagi brilliant park, ushinawareta mirai wo motomete całkiem ciekawie się zapowiada, trinity seven, ale to gówno (i tak polecam), grisaia no kajitsu jest ok no i nową chaikę i log horizon, ale musiałbyś najpierw pierwszy sezon mieć zaliczony.

a cumple mi jeszcze polecali terra formars i parasyte
  • Odpowiedz