Wpis z mikrobloga

UWAGA NIESAMOWITA OFERTA DLA WSZYSTKICH MIRKÓW GRAJĄCYCH W LOLA. ODDAM ZA DARMO KONTO NA SERWERZE EUW.

Nastał kres tej #!$%@? przygody i pora skończyć tracić czas na to gówno więc radykalnie postanawiam z czystej dobroci pozbyć się tego owocu grzechu i mojego nieróbstwa. Zamiast usunąć to może komuś się przyda. A odinstalowywanie gry nie działa bo jak wypiję piwo to znowu chce mi się grać a internet śmiga i w godzinę od tego czasu już jest zainstalowane. ;d Znajomemu też nie oddam bo by potem wykorzystywał to, że jestem na głodzie i za pieniądze albo loda pozwalał grać chociażby arama, albo znęcałby się nad tym kontem. Nie mogę do tego dopuścić.

Generalnie postać jest nielubiana, ma status hunted i wszyscy ją pk'ują albo blokują na liście znajomych. Na pvp całkiem dobra, można wybrać dużo różnych mieczy i toporów, skille też nie najgorsze bo była skillowana na trollach

A tak serio to gold5, ~70 champów, jest w czym wybierać, serwer jak wspomniałem EUW. Specjalnie przygotowałem na tę okazję nowe hasło i nowy mail, który przekażę szczęśliwemu zwycięzcy, więc nie ma szans że w pewnym momencie odbiorę sobie to konto z powrotem.

Dziś o 00.00 Wylosuję spośród plusujących jedną osobę i puszczę transport ( ͡° ͜ʖ ͡°) Spodziewam się samych radykałów i no-life'ów bo w końcu piątek i kto inny jak nie gracze w lola mają siedzieć w domu i plusować takie świetne akcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#leagueoflegends #rozdajo #zadarmo
  • 14
Drobna uwaga odnośnie samego konkursu. Brani pod uwagę są użytkownicy którzy zarejestrowani są dłużej niż istnieje ten wpis. Przykro mi. Tworzenie multikont żeby zwiększać swe szanse jest stratą czasu :d
Zgodnie z obietnicą ogłaszam wyniki konkursu. O północy było 149 plusów, zgodnie z kolejnością plusujących każdemu przyznano numerek i o 00:00 kliknąłem na stronie http://www.losowe.pl wynik jest przedstawiony na screenie.

Zwycięzcą tegorocznej i jedynej edycji konkursu zostaje @ja_tylko_po_recepte jako 120 osoba któa zaplusowała ten komentarz. Gratuluję i proszę o kontakt w celu odebrania nagrody.

Opowiedz nam jak udało Ci się osiągnąć ten niezwykły sukces ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_bKjE19Jxvt0oALAebOsyRdVN4yszruGQ.jpg