Wpis z mikrobloga

Dawno temu wpadłem na pomysł napisania własnego managera piłkarskiego w stylu Championship manager.

Roboczy tytuł brzmiał "Nie zadzieraj z Fryzjerem czyli Liga Polska Kierownik 2012" i miał zawierać to co w Polskiej lidze najcenniejsze. Gre zaczynało by się od 5 ligi. Poza normalnym graniem (składy taktyka hotdogi na meczu :D) zbierało by się przedmioty do korumpowania typu. kupowanie futer dla sędziego, karny z kapelusza aż po handlowanie meczami. Ogólnie mam sporo pomysłów niestety brak czas i umiejętności już nie na czasie (znam tylko as2/as3 i turbopascala:)

t.....7 - Dawno temu wpadłem na pomysł napisania własnego managera piłkarskiego w sty...

źródło: comment_KfZqgpt2XcNb1ibvxQNGsPYX1kXRLYea.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tmh7: Napisanie takiej gry od zera to masa czasu (o umiejętnościach nie wspominając) i myślę, że jeśli by Ci się udało to nawet mógłbyś niezłe sianko na tym zarobić.
  • Odpowiedz
@BlueSpark: hał ?

@pwone: napisałem sobie w as3 generowanie kolejek itd. generalnie ogarniam tylko zatrzymałem się 3 lata temu. umiem wyeksportować aplikację flash do androida ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale chyba tak się gier nie na telefony :D A czy kasa była by dobra...bardziej to dla funu by było.
  • Odpowiedz