Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: @anonim1133: Ja tam bojkotuję kingstona właśnie po tej akcji z #!$%@? dyskami, sam nie kupuję nic od nich, i nikomu nie polecam.

Osobiście zamówiłem dzisiaj SanDisk Ultra Plus 128 GB, powinien przyjść dzisiaj ewentualnie w poniedziałek.

Dysk będę wrzucał do swojego laptopa. Kupowałem go w xkom.pl

Co do pytania czy warto kupić #ssd to odpowiem tak, w domu mam 4 komputery, 3 laptopy i jeden stacjonarny teraz już wszystkie
@ElCidX: Proline wszedł bym kupił i tego samego dnia bym już operował na nim ( jak by jakiś był )

Spytam jutro czy w proline u mnie w mieście mają coś z sandiska ( może tego co pokazałeś ), jak nie będzie to zamówie przez x-kom - bezpiecznie tutaj ? zawsze allegro, lub proline nie znam sklepów ;<
@Bialy_Mis: niech ktos inny doradzi, bo ja mam wszedzie mSATA a tam inne wymagania, bo mniej kanałów pamięci bo to małe itd... zobacz co miesci sie w budżecie i pogóglaj, zebys nie trafil na model z asynchronicznymi pamieciami bo troche tego jest
@ElCidX: sprwadzę i spytam ich, ew jak nie będa mieć jakiegoś sandiska ( dobrze mieć LTE pod reką to sobie będe sprawdzał ) to zamówie z xkoma, nawet dużo taniej wyjdzie z ramem - no ale czas czas, naszło mnie nagle....