Wpis z mikrobloga

Mam komfort konkret, pije sobie łyche z kolą, palę dobry tytoń, i szukam jakiegos fajnego telewizora 46" ale ni c---a nie wiem który kupić. #gozkiezale musi byc samsung no bo mam srajfona n3
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@HCLB: właśnie problem polega na tym że tych telewizorów nawet tej jednej marki jest kilkanaście, nie to co z telefonami masz s3 s4 s5 n2 n3 i siema porównasz i wiesz a tutaj żadna specyfikacja nie jest kompletna i ja np nie wiem czy ten tv ma procesor czy nie czasem nie wiem ile ma Hz itd. Podałem się na dzisiaj za dużo w-----y.
  • Odpowiedz
@Domenico: z telefonami nie wiem o czym mówisz za bardzo xD Ale wracając do TV zastanawialiśmy się nad kilkoma modelami Samsunga, które zewnętrznie się praktycznie niczym nie różniły. Wzieliśmy jakiś najpopularniejszy model i jest git. Co prawda mógłby być większy i weź to pod uwagę, rozglądaj się za 50" w tej cenie/podobnej nawet tracąc na jakiś tam super dziwnych rzeczach.
  • Odpowiedz
@HCLB: Balasia mój drogi. Z tym porównaniem do telefonów chodziło mi o to że masz kilka modeli i dziękuję, sprawdzasz parametry i wiesz już który chcesz. A tutaj przyszło mi dzisiaj wybierać telewizor no więc wiedziałem że wybór nie będzie łatwy stąd szklaneczka. No i wchodzę najpierw na ebay później na allegro później wklejałem modele w google żeby mi wyświetliło strony z pełniejsza specyfikacją i jest nie kompletna na wielu
  • Odpowiedz