Wpis z mikrobloga

@Rampampam: okej okej, posłuchałem progressive house i trance, porównałem, ogarniam dlaczego to są osobne gatunki, już tego błędu nie popełnię. mam nadzieję, że kiedyś mi wybaczysz ;)
  • Odpowiedz
@fanaberia2309

Zdjęcie faktycznie ze sporym przekłamaniem. W samym mieście Machu Picchu nie jest stromo (poza przepaściami na brzegach miasta). Z kolei na obu górach Waina Picchu i Macchu Picchu jest dość ekstremalnie. Strome podejścia, niezabezpieczona, miejscami bardzo wąska i długa trasa. Ale widoki są naprawdę rewelacyjne, polecam wszystkim. Jak ktoś zainteresowany, to mogę parę zdjęć wrzucić :)
  • Odpowiedz
@fanaberia2309: Bitch please, przybliżcie sobie zdjęcie to zauważycie tam takich tyci, tyci ludzi. Z tamtego miejsca jest widok na taką miejscóweczkę: http://i.imgur.com/wQmQB98.jpg Mimo, że nie mam lęku wysokości to jak wychyliłem tam lekko głowę kucając i trzymając się mocno wystającej gleby, i jak zobaczyłem pionowy spad w dół to aż mi się wszystkie mięśnie samoczynnie skurczyły.
FastManPL - @fanaberia2309: Bitch please, przybliżcie sobie zdjęcie to zauważycie tam...

źródło: comment_UJ72g1k0MEGcyfjujCppETMTe8Rtuevl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz