Wpis z mikrobloga

@Kulavvy: 6/10? Czyli leciutko powyżej przeciętnej? To chyba nie najgorzej? Z drugiej strony, dziewczyny się czasami przywiązują po seksie, więc możesz się wplątać w coś #!$%@?. Jak nie jesteś zdesperowany to olej.
pewnie beke z coumpelami kręci z frajerów


@Uciekajace_rectum: ja? nigdy, to ty jesteś zielonką .. sprawa jest poważna

------------

atakuj


@karolzzr:

zasada numer jeden: don't fuck with crazy


@OceanSpokojnyZarazSieZdenerwuje:

Miałem kiedyś podobna sytuację i okazało się że laska jest #!$%@?ęta. Uciekaj.


@SC10n:

wpierw sprawdzę co i jak, ale raczej ona "planuje coś" więcej wysyła co jakiś czas ";*" choć nawet ja jej nigdy nie wysłałem podobnej emotki.... zbadam
6/10? Czyli leciutko powyżej przeciętnej? To chyba nie najgorzej? Z drugiej strony, dziewczyny się czasami przywiązują po seksie, więc możesz się wplątać w coś #!$%@?. Jak nie jesteś zdesperowany to olej.


@Zlybrat: źle nie jest, ale byle gdzie nie będę "moczył" ( ͡° ͜ʖ ͡°), zbadam teren i moze wprowadzę ją w #friendzone, niech rozowe paski tez sie poczuja jak to jest hehe
@Kulavvy: Nie znam dokładnej sytuacji, ale brzmi jakby była mocno zdesperowana. Na początku może być milusia itd, ale z czasem jak się chłopak przywiąże pewnie będzie starała się go usidlić, może robić gównoburze o byle co i ogólnie zachowywać się jak wariatka. A jak się chłopaczyna nie przywiąże to po prostu będzie baaaardzo męcząca dla niego. Ciężko przewidzieć ;)

Jak padło wyżej: don't fuck with crazy. Chyba, że będziesz twardy, nie
@kulavvy tłumaczenie: "zaproponuj że wpadniesz z winem. Flaszkę też możesz wziąć". Będziesz ją robił ;D czasem lepiej więcej poruchać średnich, bo potem jak spotkasz naprawdę ładną sztrymsiarkę to się popiszesz :D