Wpis z mikrobloga

#biznes #januszebiznesu #profit #nocnazmiana

Mam pewien internetowy biznes. Zostawiłem go i olałem z braku profitów jakoś w marcu tego roku, ciągnął się on od czerwca zeszłego. W czerwcu bieżącego roku wygasła główna domena, nie przedłużyłem jej z braku hajsu i kilku problemów z paypalem. I teraz najlepsze, hajs ciągle napływał i napływa odkąd olałem biznes (czego nie byłem świadom aż do września), łącznie ponad 300 dolarów. A sama domena została odkupiona przez kogoś i wystawiona na aukcję w cenie minimalnej... 900 dolców. K---a.

I teraz, mając wiedzę i doświadczenie z poprzedniej przygody, opłaca się n---------ć i rozpoczynać od zera biznes w tej samej niszy?

  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Culiusz_Jezar: mam o nią ból d--y, bo za 900 dolców to ja bym sobie życie odmienił


@zawszespoko: W sumie racja. Jak nie teraz to kiedy. Wkurza mnie tylko to że muszę niestety w----ć w to nieco hajsu. Nowa domena, teraz opłacona co najmniej na trzy lata do przodu, VPS na co najmniej pół roku...

@krejdd: @
  • Odpowiedz
@Culiusz_Jezar: Fake czy real? Wracaj do zabawy, sam sobie pluję w brodę. Tematem zainteresowałem się dobre dwa lata temu, tzn usłyszałem o nim, ale zawsze albo czasu brak albo lenistwo. W czerwcu tego roku przysiadłem będąc kompletnie zielonym (no może poza przeczytaniem paru for) i pierwszy miesiąc troszkę ponad 1500 zł. Przy czym nie jadę w ogóle na hackach, ani youtube
  • Odpowiedz
@Culiusz_Jezar: poczekam, popatrzę, pół roku, rok. Odzyskam jak nie będą sobie za nią tyle krzyczeć, bo dobra domena może być gównem po roku bez aktywności. Za brak ryzyka się płaci.

Albo i nie odzyskam, ale założę nową i korzystając z doświadczenia rozwinę ją jeszcze bardziej niż poprzednio.
  • Odpowiedz
Czyli zainwestował połowę i wyciągnął o niebo większy profit.


@nazwa_uzytkownika: czyżby binarka i kupione sygnały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na Twoim miejscu stawiałbym nową domenę od razu. Korzystałeś z TrafficJunk (to oni stoją za reklama na p-----b i innych serwisach siostrach)?
  • Odpowiedz
@Culiusz_Jezar: To akurat wynika z tego, że nasze społeczeństwo jest biedne. Hamerykaniec jak przychodzi z pracy to siada do swojego maca, odpala brazzers, aktualizuje subskrypcje na kolejne pół roku, wyciąga krem nawilżający dobrej marki i otwiera nową paczkę chusteczek bawełnianych. A Polak? Polak wraca z-----y z roboty, siada do rozwalającego się laptopa, czeka aż mu się załaduje ledwo zipiący windows 7 na 1gb ramu, odpala w googlach "darmowe p---o" albo
  • Odpowiedz
@nazwa_uzytkownika: Stwórz bloga na którym będziesz dawał loginy i hasła do kont premium ,skracaj przez shortest i adfly, idzie z tego wyciągną kasę jak masz dobre konta.

W 2008 prowadziłem taką stronę jednak bez skracaczy, wrzucałem tutoriale na podmianę cookie i codziennie konta. Rekord to ruch w granicach 15k~ unikalnych dziennie :)

Nigdzie strona nie było reklamowana.
  • Odpowiedz
@nazwa_uzytkownika: zainteresuj się, 1000 zł na początek binarki to az za duzo. Sprawdzony sygnał to koszt od 50 do 100 zł tygodniowo. Sam siedzę w p---o i reklamuje p---o na stronach p---o ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale reklamuje je w filmach, a nie kupując bannery.

Co do społeczeństwa, to zawsze zanim zaczynałem coś robić to zastanawiałem się kim jest grupa docelowa. Czy to facet koło 40,
  • Odpowiedz
@Culiusz_Jezar: na forum BHW nikt się na poważnie nie bawi w te skracacze linków w stylu adfly, i w sumie rozumiem dlaczego. Porządnej kasy z tego nigdy nie ma, chyba, że jako dodatek do dobrze rozreklamowanego linku do ppd/cpa. A jak miałeś 15 tysięcy to mogłeś ładować do tego CPA, dostałbyś tyle hajsu, że głowa mała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W 2008 roku to wszystko było
  • Odpowiedz