Wpis z mikrobloga

Hahaha nie wyrabiam, mam koleżankę na roku i napisałem do niej na fejsa, ot tak normalnie bo coś się chciałem dowiedzieć, wiem że ma chłopaka, co się okazało jej fagas ma dane do jej konta i oto rozmowa na poziomie :D


#bekazpodludzi #beka #takbylo #rozowepaski i w sumie też #bekazrozowychpaskow
Aquoss - Hahaha nie wyrabiam, mam koleżankę na roku i napisałem do niej na fejsa, ot ...

źródło: comment_ce21iKm9S3WZMrpP29outQL2Ni8FW0K3.jpg

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawsze mnie dziwiło że kobiety leca na takich skretyniałych chamów


@mroz3: do czasu. W pewnym momencie chcą się "ustatkować" z "miłym" facetem (bankomatem), zerują licznik, dają d--y dopiero po zaręczynach.
  • Odpowiedz
@your_ex: Nick pasuje wybitnie do pytania :D

Nie, nie odzywaja ;) Po prostu przypomina sie pare takich, co mowily ze chca ksiecia z bajki i w ogole wymagania/cele mega, a koncza na romansie "ze stajennym", wyzej opisanym przykładem prawilnie dresowego :D
  • Odpowiedz
@Blody: O w k---ę. Prostackie pyskówki są oznaką męstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zawsze sądziłem że opanowanie i możliwość spuszczenia w-------u w samoobronie gdy inaczej się nie da :P
  • Odpowiedz
@Aquoss: Już pomijając to że koleżanke wywaliłeś ze znajomych - co studiujesz, że masz takie przypadki na roku? Radziłbym poważnie zastanowić się nad swoją przyszłością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz