Wpis z mikrobloga

Da sie kupic air maxy jeszcze taniej w dobrej jakosci na prawde oceniam 9/10 bo wydaja sie legitne zdjec na nodze Wam nie dam bo zhandlowane, paczka szla od momentu zamowienia 21 dni od momentu nadania 15 dni

Link do aukcji:

http://www.aliexpress.com/item/wholesale-2013-New-Top-Quality-Max-Running-Shoes-90-Men-s-Sports-Sneakers-Running-shoes-90/1962196697.html

Zdjecie macie dodane

Tracking Wam nie potrzebny bo po co jak ktos bardzo chce to wysle mu ssa

Jestem zadowolony, kumpel tez bedzie


#aliexpress #pokazzakupy
Pobierz wonzki - Da sie kupic air maxy jeszcze taniej w dobrej jakosci na prawde oceniam 9/10...
źródło: comment_qX4Gmge4Z7HZ4OgThbc5pWGg0QSGmyL9.jpg
  • 18
@laol: wkladka git mierzylem cm jutro sie okaże na stopie funfla, trzeba napisac chinczykowi przy zamowieniu konkretnie jaki model ile cm i jaki to rozmiar w US
@wonzki: Jakoś wykonania? Porównywałeś może z tymi co są w sklepach?

Zamówiłbym, ale nie wiem jak sprawa wygląda z holenderskim urzędem celnym... Jak do Polski to by przeszło?
@Tobian: nie szlo przez Holandie prosto z Chin do Polski niby przylecialo ogarnij tag aliexpress poczytaj i poradnik na forum tel china a wzzystkiego na temat zamawiania sie dowiesz, nie porownywalem dzisiaj jutro porownam ale wydaje mi sie ze nie odbiegaja zbytnio jedyne co ja zauwazylem to na wkladce nie ma takiego samego logo jak na oryginalach ale na to chyba nikt nie patrzy jak na 120 zl to git
Pobierz wonzki - @Tobian: nie szlo przez Holandie prosto z Chin do Polski niby przylecialo og...
źródło: comment_f51P7vDwqAOkMbqKCL8U4VHtvYwyboNa.jpg
a to chyba luz, chociaz musisz poszperać, wiesz niektóre paczki idą przez Holenderską pocztę że Chińczyk wysyła na swoją skrzynkę pocztową w Holandii i z niej do Polski idzię i "podobno" to omija vat i przesyłki idą szybciej ale głowy za to sobie nie utne( ͡° ͜ʖ ͡°)