Wpis z mikrobloga

Wychodzisz wcześniej z domu na przystanek autobusowy, by wcześniej, z zapasem dotrzeć na zajęcia, na wyświetlaczu na przystanku pokazuje Ci, że autobus będzie za 2min, nie przyjeżdża, następny za 10min- nie przyjeżdża, za to przyjeżdża po 16min. Wg rozkładu planowany czas jazdy: 14min, jedziesz 21min, dzięki światłom, korkom. I jak tu się nie #!$%@?**ć na MPK i za urzędasów co postawili ITS za 100mln, a gówno jeszcze działa. Tera większe korki są niż przed wybudowaniem AOW.

Jeszcze czytam o kolejnej akcji to już #!$%@? człowiek dostaje w tym Wrocławiu i nie ma się co dziwić, że to najwolniejsze miasto w PL.

Dodatkowo dzień bez wypadku na A4 w okolicach Wrocławia to dzień stracony, przynajmniej już mniej niewybuchów jest.

#wroclaw ##!$%@? #logikaurzednika #mpkwroclaw
  • 10
  • Odpowiedz
@piejo89: wiem, co już nie pierwszy raz się przekonałem, ale już człowiek sam nie wie o której ma autobus/ tramwaj, bo wyświetlacze do bani, rozkład do bani, pozycja pojazdów do bani to chyba z buta trzeba iść, fakt, że 45min, ale mam pewność, że zdążę
  • Odpowiedz
@paxorc: Sam podrozuje na takich trasach, ze jakos bardzo narzekac na dzialanie mpk bym nie mogl. Z reszta chwala Niemcom za tramwaje w tym meiscie, bo wyobrazcie sobie co by bez nich sie dzialo :o. Niemniej czesto slysze historie takie jak Twoja od znajomych.
  • Odpowiedz
@paxorc: Urzędasy robią co mogą żeby spowolnić Wrocław - idea przejazdu drogami "przelotowymi" taki jak Legnicka czy Kazimierza polega na bezproblemowym, szybkim i bezkolizyjnym dotarciu do celu....stąd przejścia podziemne, kładki i inne wygibasy....wszystko niby OK...ale to się zmieni ...na legnickiej koło placu strzegomskiego przejście naziemne gdy podziemne ma się dobrze...na maja już porobili dodatkowe światła i przejścia, zakusy są na przejście pod świdnicką - bo przecież światła i bandy ludzi
  • Odpowiedz
@Little_Juice: ja doskonale o tym wiem, ale pomysl sobie co by bylo gdyby ich nie bylo. W porownaniu do autobusow to tramwaje maja wiecej wydzielonych pasow na wylacznosc. Ba, bus nawet jak ma juz swoj pas to na smeisznie krotkim odcinku. Przykladem moze byc plac Jana Pawła II. Pas dla busow na dlugosc zatoczki i sygnalizacji. Autobus czeka w korku zeby sprawnie zjechac na przystanek, potem szybko rusza spod swiatel
  • Odpowiedz