Wpis z mikrobloga

#!$%@?, nie wiem Mircy. Od kilkunastu/kilkudziesięciu dni panuje taki syf na mirko i na głównej, jakby cała gimba zaatakowała tę stronę. Główna jak główna, ale komentarze plusują chyba 13-latki. AMA z Saletą najlepszym przykładem. Na mirko nie lepiej, niby toczy się własnym życiem, ale jak patrzę na odpowiedzi i co jest plusowane, to aż mnie boli.

#oswiadczenie #boldupy
  • 16
  • Odpowiedz
@pawloz: Szczegolnie, gdzie pod kazdym wpisem na mirko mozna znalezc "skislem" "rzyglem" "spuchlem", a na dodatek "bylem tu" "sprzedam opla" i "leszke" "mame" "tate"

Czasem mam wrazenie, ze biore udzial w tworzeniu portalu dla ludzi umyslowo chorych.
  • Odpowiedz
A za czasów Sherlocka był taki spokój.. Nawet wtedy konta nie miałem. Teraz to bez konta ani rusz, bo tyle tych wszystkich tagów i rzeczy. Ludzie nie wrzucają już ciekawostek i rzeczy o programowaniu, tylko śmieszne obrazki z kotami i inne #randomanimeshit.
  • Odpowiedz
usun konto


@platkiowsiane: Zastanawiam się nad tym.

BTW 3-4 lata temu każdy komentarz zawierający xD był minusowany, jakoś tę gimbaze odsiewaliśmy. Szkoda tych prawie 7 lat, ale z drugiej strony, po co narażać się na dyskusje z takim czymś jak ty.
  • Odpowiedz