Wpis z mikrobloga

Większość paczek z #wish dotarła więc czas zrobić obszerne #pokazzakupy

1. Uchwyt do telefonu 1$

Solidny, można wszystko odpowiednio ustawić, pasuje mojego do telefonu. Nie znalazłem żadnych uszkodzeń. Ogólnie produkt 8/10

zdj1 zdj2 wish

2. Składany nóż wielkości karty kredytowej 1$

Bardzo ciekawy gadżet, również użyteczny, dość ostry, ale po kilku rozłożeniach plastik staje się miękki. Jednak jak na produkt z Chin, zadziwia wykonaniem, szczególnie opakowanie.

zdj1 zdj2 wish

3. Multitool 1$

Po pierwsze zdziwiłem się, bo okazał się jakieś 2 razy mniejszy niż przypuszczałem. Złożony ma jakieś 7 cm, ale swoje funkcje spełnia dość dobrze. Mankamentem jest to, że poszczególne narzędzia zbyt głęboko wchodzą w szczelinę i zakrywają sobie otwory na paznokieć do wyjmowania, przez co trzeba się trochę nakombinować by wyciągnąć niektóre narzędzia. Przez to ocena 6/10

zdj1 zdj2 zdj3 wish

4. Słuchawki Awei Q3i 1$ - (100% refund)

Nie jest tragicznie. Jakość muzyki z Viperem jest OK, bassy są na dobrym poziomie. Jest jeden przycisk na mikrofonie, na moim telefonie przenosi mnie on do głównego ekranu. Moje akurat przy lekkim poruszeniu owego mikrofonu zaczynają grać tylko jednym kanałem, trzeba znaleźć odpowiednią pozycję, żeby grały 2. Poleciał refund. Ocena 7/10

zdj1 wish

5. Podkładka Razer Goliathus 4$ - (100% refund)

Jak to w sprawie podkładek, ciężko powiedzieć czy jest oryginalna, jak ktoś ma taką wersję od Razera to chętnie porównam. Ogólnie myszka ładnie chodzi po niej, mi bardziej odpowiada niż obecna Qck+, ale przez to, że przysłali za mały rozmiar, musiałem zamówić drugą, ale tym razem z #aliexpress Oczywiście poleciał refund.

zdj1 wish

6. Xiaomi Mikey 2$

Wydaje się być oryginalny. Działa jak trzeba. Ciekawostka: przesyłka wysłana przez "i am wish" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

zdj1 zdj2 wish

7. Myszka For Pro Gamers 1$

Sławna myszka mirko. Przyszła ładnie zapakowana, wszystko działa. Zadziwiła mnie jej ergonomia, bo dla mnie jest idealna. Teraz mam DA2013 i jedynym co mi w niej nie odpowiada to to, że mały palec zsuwa mi się z gumy po prawej stronie i szoruje o podkładkę.

zdj1 zdj2 zdj3 zdj4 wish

8. Karta pamięci Kingston 16gb

Od naszego cumpla @don-xia Niby było sam pisał, że może być fake, ale okazało się, że wszystko działa jak trzeba. Jeszcze do tego dostałem adapter na USB także jak na 4 zł 8/10 bo raczej nie Class 10 :) Nie ma zdjęcia ani linku do wish ( ͡° ʖ̯ ͡°)

9. Nakładki na analogi

post

10. Okulary Rayban

Tutaj moje największe zdziwienie. Kunszt Chińczyków w podrabianiu słynnych marek przerósł moje oczekiwania :o Ocena 9/10 Linku na wish nie mogę znaleźć.zdj1

11&12 jeszcze w drodze.

+ pisząc ten post, przy 9 punkcie wywaliło mi prąd i nie wiem czy dziękować #wypok czy #firefox za przywrócenie całej zawartości (ʘʘ)
wladzien - Większość paczek z #wish dotarła więc czas zrobić obszerne #pokazzakupy


...

źródło: comment_qpC3yL5q6Jpey2u3gJsslefZsRqFoKBF.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@wladzien: sprawdzales czy okulary maja polaryzacje (spojrz przez okulary na monitor (lcd) i przekrec o 90 stopni, ekran powinien sie zrobic ciemny) i filtr uv(dioda ultrafioletowa poswiec przez okulary na cos co ma ukryte znaki np. dowod rejestracyjny).
  • Odpowiedz