Wpis z mikrobloga

Nikt nie zamierza robic tego jako domyslny - dodatkowy widok, recznie aktywowany - kto chce, uzywa, kto nie - nie ma przymusu - wiec dlaczego uwazacie, ze dzis, o 12:30 swiat sie zawalil? :-)
  • Odpowiedz
1 opcja to standard i chyba najlepsza, ale wkurza mnie ze ta lista jest tka krotka. Mogla by byc 2x dluzsza

2 opcja to facebook, wiec .... :/

3 opcja najgorsza, po prostu bajzel
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Niepotrzebnie tracić czas na takie bezużyteczne "ficzery" - lepiej zająć się wersją wyko.pl/i/, w której brakuje kilku istotnych funkcjonalnych opcji. Tym bardziej, że nikt specjalnie nie wiwatoał, gdy pokazaliście na fb jak będzie to wyglądać.

Oczywiście róbcie z czasem co chcecie, wasza praca, wasza sprawa, niemniej jednak dla mnie to bezużyteczne.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Bo to niepotrzebna robota. Wykop ma być prosty tak sami mówiliście a teraz nagle jakieś udziwnienia robicie. Lepiej poprawcie dodawanie wiadomości na mikroblogu by po kliknięciu ok nie robiły się te kropki "..." i nie wiadomo czy wiadomość dodała się czy nie.
  • Odpowiedz
@maciejkiner: Naprawdę chciałem podejść do tego bez uprzedzeń, ale to jest jeden wielki chaos. Jestem już chyba za stary żeby się na to przestawić. Czy nie umyka gdzieś główna idea wykopu, czyli wykopywanie znalezisk przez użytkowników? Tu wszystko jest wymieszane!

Poza tym strona główna ładuję się u mnie w 55sek;(
  • Odpowiedz