Wpis z mikrobloga

Hehe, wyglądam zza okna i idą ci pobożni katolicy wracający z kościoła. Wszyscy o------i jak stróże w boże ciało, udają się do sklepu na rodzinne zakupy albo na jakiś spacer. I nie wyśmiewam katolików, tylko wśród tych pobożnych chrześcijan sam znam kilka osób które w swoim życiu łamią więcej przykazań niż ateiści, innowiercy a nawet sataniści, ale i tak co niedzielę z----------ą w te pędy do kościoła xD Obłuda tak bardzo, chodzenie do kościoła sprawi że staniemy się lepszymi ludźmi tak bardzo xD
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c--j ci do tego


@rider3031: nie zgadzam się, jako członek społeczeństwa, @armco_pussy ma obowiązek być wrażliwym na hipokryzję, zakłamanie, obłudę i inne patologie.

Bardzo się cieszę, że zwrócił na to uwagę. Powinien dodatkowo opublikować wykaz grzechów popełnianych przez te osoby, aby proboszcz mógł się z nimi zapoznać i wyciągnąć właściwe konsekwencje.

Tak się narzeka na kościół, a wierni sami go r-----------ą. Dość tego!
  • Odpowiedz
@George_Patton: serio, bardzo mnie to interesuje co dostrzegłeś a co nie. Logika niektórych katolików jest bardzo krucha a jak się ją zaburzy to jedyne co potrafią co obrzucać wszystkich jadem. Co mnie akurat niesamowicie bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@George_Patton: możesz wytłumaczyć o co Ci dokładnie chodzi ? Nie za bardzo pojmuję tą Waszą nowomowę, odnoszę wrażenie że niektórzy na prawdę maja nieźle nasrane w głowach i każdego człowieka który wykaże jakiś błąd logiczny w postępowaniu części środowiska do której ci ludzie należą traktuje jako atak na nich samych - co na prawdę jest dość załosnym widowiskiem.
  • Odpowiedz
@armco_pussy: ale ja pisałem do ciebie. Dopiero dzisiaj zauważyłeś, że wielu katolików, komunistów, narodowców czy wyznawców jakiejkolwiek innej ideologii nie postępuje w 100% zgodnie ze swoją wiarą? Plus nie odnotowałeś faktu, że polski przaśny katolicyzm to w większości święcenie jajek, prezenty pod choinkę i coniedzielny spacer?
  • Odpowiedz
@armco_pussy: Ludzie, którzy nie przestrzegają choćby jednego przykazania i nie zgadzają się nawet z jedną doktryną nie mogą nazywać się katolikami. Ochrzczonych w wierze katolickiej jest w Polsce ponad 90%, przy czym jakieś 30% to Polak-katolik - raz w niedzielę do hehe kościółka, a prawdziwch katolików to pewnie z 2% nie ma. Tak to już jest, tacy ludzie bezsensownie ustalają swoje podzasady wiary katolickiej jak im wygodnie, zamiast po prostu
  • Odpowiedz
Myślisz ,że Oni każdej niedzieli zostawiają godzinę życia w kościele z przymusu tak jak więźniowie ?


w ogóle z d--y wzięte porównanie, nie widzę żadnego podobieństwa ; o


chyba chcą, albo mają inne dobre powody ale nie powinieneś ich osądzać bo sam jesteś pewnie nikim.. siedzisz w domu patrzysz na tych ludzi i jest Ci smutno bo nie masz takiego swojego życia, takiego community fajnego które spędza czas poza domem..( ͡º
  • Odpowiedz
@I_AM_A_FUCKING_LOSER: W alternatywie jest brak religii, a nie jeszcze gorsza religia. Zresztą tego typu kontrargumentacja jest zwyczajnie poniżająca dla wierzących. Naprawdę już nie ma lepszego argumentu niż muzułmanie? To tak jakbyś przyznał, że chrześcijanie są c-----i, ale gdzieś tam na świecie są ludzie jeszcze gorsi. Nawet ja tak daleko się nie zapuszczam w niechęci do chrześcijaństwa.
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: Miałeś z nimi kiedyś do czynienia? Znam ludzi, którzy się udzialają w kościółkowych spędach i z nimi się ni grzyba nie da porozmawiać po ludzku. Wyglądają jakby bali się własnego cienia. Nie wszyscy ofkoz, ale tam takich przegrywów jest wincyj po prostu. Faktem jest, że jak już tacy są to lepiej, że siedzą tam, a nie obalają koloseum przed kompe całymi dniami, ale jakieś wybitne to community nie jest,
  • Odpowiedz