Wpis z mikrobloga

@BojtaS: Za to twoja i jej logika nie wygląda "legitnie"...jak sobie wejdzie i przeczyta co to jest linux będzie wiedziała czego szukać, będzie wiedziała że jest to system operacyjny na darmowej licencji czego nie wie, od tego powinna zacząć. A tak nie wie czego szuka, a pyta się jak to znaleźć skoro nie ma tego w MSDN. No wybacz, jak sobie wpiszesz w google linux to ci wyskoczy na pierwszym miejscu
@BojtaS: Wypada okazać trochę własnej inicjatywy i chociaż spróbować znaleźć, a nie "nie wiem, nie znam się, niech ktoś za mnie to zrobi". Skoro potrzebny jest jej linuks na zajęcia to można przypuszczać, że studiuję coś związanego z informatyką. Uważam, że jeżeli studiuje ktoś taki kierunek to powinien chociaż ogarniać podstawy, a przynajmniej umieć posługiwać się wyszukiwarką.
@Meos: co dokladnie bym za nia zrobil jezeli podalbym jakiegos linka i wyjasnil co i jak? Nawet nie doczytales do konca wiec jak chcesz dyskutowac?
@BojtaS: Wczoraj to widziałem, tylko że bez kilku ostatnich wiadomości, mój błąd, że jeszcze raz nie przeczytałem. Mimo wszystko, uważam że studia nakierowują studenta i to student powinien poszerzać wiedzę, czyli umieć szukać różnych informacji. W internecie jest pełno poradników jak zainstalować linuksa, wystarczy tylko chcieć.