Wpis z mikrobloga

@tajek: Właśnie planuję coś fajnego na miasto. Znalazłem u siebie w mieście egzemplarz II po lifcie 1.2l 16v z pełnym wyposażeniem (i nawet sprawną klimą) za ~6000 z drugim kompletem opon. Niby przejechane 110 tys. tylko... Jutro się okaże czy nie jest jakiś zamulony itd. Wg zdjęć wydaje się wzorowo zadbany.

Niestety na pełny przegląd dopiero będę mógł wjechać w tygodniu. Ale to jak zdecyduję, że mi w ogóle to autko
@kittykitty: Niestety jestem zmuszony wybierać pomiędzy małymi miejskimi autkami. :P

Patrzę jeszcze na Corsy C, Mazdy 323f/c i niestety Punto II. Clio II i tak wygląda na najfajniejsze z nich. :D

@pogop: Jest kilka diesli z Łodzi ale aż mi ciężko uwierzyć w niektóre przebiegi (~150 tys.) :S Chociaż dwa mają ponad 300 tys... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wolę jednak chyba kupić ponad 10-cio letniego benzyniaka
własności jezdne trochę jak wózek sklepowy (spróbujesz wziąć ciasno zakręt a zrozumiesz)


@kittykitty: ale on nie będzie się ścigac na torze, tylko toczyć po mieście ;)

@ReY1990: Ja też parę lat temu na pierwsze auto wziąłem Clio II i nie żałuję. Do jazdy po mieście i nauki w sam raz. Nie miałem większych problemów. Dopiero teraz, po paru latach jeżdżenia i nabrania jako takiej pewności, odczuwam braki mocy i planuję
@epi: No to taki jakiego jutro jadę oglądać. :)

Ponoć w Clio przewody wysokiego napięcia trzeba co jakiś czas wymieniać. To ponoć obecny właściciel robił niedawno.

Coś poza Tym Ci się zdarzało?

Jak spalanie? :D
@ReY1990: Z tego co wiem, w tych modelach tylne nadkola i wlew paliwa mają tendencje do rdzewienia. Z przewodami nie miałem żadnego problemu. Jeśli chodzi o elektrykę, to największy problem z jakim sie spotkałem, to spięcia w tylnej lampie ;)

Ja generalnie za bardzo o niego nie dbam. Jestem czwartym właścicielem. Na początku urwałem poduszki pod silnikiem :D Były stare a ja nie umiałem za bardzo jeździć :P Poźniej w sumie
@cansio: Zacne autko, kumpel z pracy ma i sobie chwali, jest zadziwiająco dynamiczne. Ale on ma 1.8 + LPG, co będzie mnie mogło nieco przerosnąć jako kierowcy, który prawko ma od kilku tygodni i jeździł do tej pory tylko na 1.0. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast mniejsze pojemności są na to autko nieco przymulone, nie mówiąc już o egzemplarzach z gazem... Może jako drugi samochód coś z
ReY1990 - @cansio: Zacne autko, kumpel z pracy ma i sobie chwali, jest zadziwiająco d...

źródło: comment_5vyZmAWRmD4Bjpj2m2sj6ZNDfDVsUw5p.jpg

Pobierz
@ReY1990: kolega ma 1.9 i ostatnio coś mu się spieprzyło z elektryką (troszkę się zapalił), ale nadal nim jeździ. Słyszałem że mogą występować problemy z elektryką więc lepiej dowiedz się więcej. Jak na pierwszy raz autko nawet fajne. Choć osobiście wolałbym jakiegoś niemca.