Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zaryzykuję bardziej niż wczoraj ale kto wie, może się opłaci:

http://i.imgur.com/jyV1cri.png

Dignitas vs VirtusPro :

Oddsy na lounge'u nie oddają w ogóle istoty tego jak bliski będzie ten mecz. Biorąc pod uwagę to że 2/5 graczy z Dig jest niemalże cały czas DDoSowane i Neo też ma z DDoSerami problemy to obstawianie go jest wielce ryzykowne. Aczkolwiek! Mapą jest overpass i jest to seria Bo1. Widziałem już kilka meczy virtusów na overpassie i mogę jednoznacznie stwierdzić że grają znakomite CT, co prawda mają problemy ze zdobyciem tych kilku rund w terro ale nie sądzę że grają tę mapę gorzej niż Dig, których ogormną zaletą zawsze było świetne CT na dowolnej mapie, niestety jednak nie potwierdzili tego we wczorajszym meczu z Fnatic. Koniec końców biorąc pod uwagę obecne oddsy i faktyczne szanse VP (40-45% szans na wygraną) obstawiłem medium bet na VP.

HR vs Fnatic :

Będąc szczerym nie sądzę żeby HR mogło to wygrać. Bo3 więc szansa na upset automatycznie mniejsza i Fnatic też nie jest byle jakim teamem. Na papierze Fnatic jest o wiele lepszym teamem niż HR. Jednakże - dAT też było na papierze lepszym teamem niż Unnamed (91-9 oddsy) a i tak przegrali. Co prawda Fnatic jest o wiele bardziej zgranym teamem i mają więcej doświadczenia ale nie zmienia to faktu że mogą mieć gorszy dzień. Ponadto HR po wczorajszym meczu z NiP zaliczyło boost do morali i powinni się starać za wszelką cenę wygrać to Bo3. Low bet na HR.

VP vs ATN:

Lepiej pomińcie ten mecz. Bardzo narażony na DDoS z którym hitbox w ogóle sobie nie radzi (wczorajszy mecz dAT vs ESC) i nawet nie znamy mapy. Skip z mojej strony.

Dignitas vs Tytani:

Tytani grają ostatnio beznadziejnie, o czym wspominałem w kilku moich poprzednich wpisach. Na chwilę obecną są zdecydowanie za słabi, nie wiem co powoduje ich problemy ale nie zdziwiłbym się gdyby zaszła jakaś zmiana wewnątrz teamu lub pojawił się długi facebookowy post wyjaśniający ich ostatni poziom gry. Mapą jest mirage, teoretycznie genialna mapa dla Kenny'ego biorąc pod uwagę to jak świetnie spisuje się na niej AWP, jednakże kenny gra ostanio strasznie słabo i nie wiadomo kiedy wróci do formy. Z mojej strony high na dignitas jednakże jest to strasznie ryzykowny bet. Nigdy nie wiadomo kiedy akuraty tytani wrócą do dawnej formy (oby to nie było dziś).

LDLC vs NiP:

Nie mam tutaj wiele do powiedzenia. Zawiodłem się wczoraj na NiP i nie zamierzam powtórzyć tego błędu. Ich gra z dnia na dzień robi się coraz gorsza i zastanawiam się do teraz jakim cudem wygrali ostatniego ESL-a. Z mojej strony med-high na LDLC.

#stawiajzzyciorysem #csgobets #csgolounge - to jest ostatni raz kiedy używam wszystkich tagów, od następnego wpisu będę używać tylko #stawiajzzyciorysem
  • 8
  • Odpowiedz
Zawiodłem się wczoraj na NiP i nie zamierzam powtórzyć tego błędu. Ich gra z dnia na dzień robi się coraz gorsza i zastanawiam się do teraz jakim cudem wygrali ostatniego ESL-a.


@Zyciodajny_Zyciorys: IMO to nie jest tak ze NiP zawsze byl do dupy, tylko ostatnio sie #!$%@?ł mocno i sunie mordą po glebie, ze tak uzyje takich ladnych porównań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zyciodajny_Zyciorys: Ja bym Dignitas vs VP odpuścił, Fnatic to jednak nie jest NiP i wygra z HR, Dignitas pewnie wygra z Titan bo poprostu są dobrzy i zależy im na zwycięstwie, a Titan pewnie z niskimi morale, tak samo LDLC, grają dobrze i stabilnie a NiP sobie ostatnio nie radzi. Nie oczekiwałbym dzisiaj jakichś niespodzianek.
  • Odpowiedz