Wpis z mikrobloga

Mirki mój 11 letni brat dostał nowy komputer, i mam problem ze znalezieniem dla niego jakiejś gry: póki co gra wyłącznie w Minecrafta, ale gra juz w nią zdecydowanie za długo (jeszcze ma starym laptopie) i chciałbym żeby miał jakas alternatywę. W Lego nie chce grać, a innych gier dla dzieciaków nie znam. Niby gier jest multum, ale ciężko znaleźć taka ktoś nie byłaby albo za skomplikowana, albo za brutalna

#pomoc #gry #komputer
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biczplis: O, to będzie dobre :)

@drzewi a możesz jakies polecić? Sam nie znam za dużo pozycji

@kanaka niby racja, ale mój brat siedzi na Skypie z kolegami i tylko sie naparzają jakimiś mieczykami. Poza tym jest przy tym dość nerwowy i zaniedbuje obowiazki, wiec probuje mu to ograniczyć na wszelkie sposoby
  • Odpowiedz
@Wajdelota: Tato, a fajnie było gdyby tobie rodzice wybierali gry?

To i tak nie zadziała, prędzej go wypchniecie na jakieś zajęcia dodatkowe niż przekonacie, że inna gra jest lepsza niż jego klocki
  • Odpowiedz
@Wajdelota: napisałem tato celowo, bo mi tata zabraniał grać w Pokemony i grałem jeszcze więcej. Taka trauma ( ͡° ʖ̯ ͡°) Do dziś mam starego gameboya, którego kiedyś chowałem po szafach.

Split Second - Takie wyścigi stylizowane na reality show w dobrej grafice. Dużo wybuchów, wartka choć wtórna muzyka, wybuchające mosty, pułapki, generalnie dużo się dzieje i nieźle wygląda

Torchlight
  • Odpowiedz