Wpis z mikrobloga

Jest taka laseczka obok. Córka przedsiębiorców kioskowych. Cały czas próbuje zrzucić wagę. Dorobiła się takich mięśni na udach że musze przemykać chyłkiem żeby sie nie gapić na te zajebiste masywne kobiece nóżki.
  • Odpowiedz
@login_zajety_sic: Kupując alfę nie mając przy sobie kogoś, kto serwisuje mechanikę samochodową na co dzień to zawsze loteria, chyba, że sam znasz się na blacharce, na silnikach JTD fiata i umiesz wyczuć poprawną lub niepoprawną pracę zawieszenia.

AR GT z oferty wygląda normalnie - ktoś sprowadził ja z zachodu albo południa europy do PL parę lat temu, trochę pojeździł i teraz chce z jakiegoś powodu sprzedać.

Proponuję zarejestrować się na forum
  • Odpowiedz
nie mam siły ani czasu na jazde po polsce za autem


@login_zajety_sic: idź na forum alfistów poszukaj, o wiele lepiej kupić auto "forumowe" które będzie droższe ale będziesz miał całą historię na tacy, co kiedy wymieniane itp.

ewentualnie z tego co pamiętam to na forum alfistów mają zaufanych "ściągaczy" aut z zachodu którzy przywiozą ci dobry i pewny samochód
  • Odpowiedz
@hartem: @Ludvigus: @przemek6085: @kujtek: Zadzwoniłem do gościa i się wypytałem o parę pierdół.

- Świece żarowe do wymiany ale ma się tym teraz zająć.

- Posiada książkę serwisową + faktury

- 2 Właściciel auta ogólnie.

- Auto z Belgii (największa wada)

- Zawieszenie sztywne, tuleje nie skrzypią jak to bywa w alfach

- PDC lubi świrować przy wilgoci (obstawiam że gdzieś nie jest szczelny któryś czujnik) ale normalnie
  • Odpowiedz