Wpis z mikrobloga

Ok, dzięki za uwagi. Właśnie założyłem sobie kartę wirtualną do płatności online - uniwersalny sposób, szybko. No i jestem pod wrażeniem jak to sprawnie działa. Wcześniej korzystałem z PP, bo łatwo było założyć konto, ale doszedłem do wniosku, że mój argument jest inwalidą i nie potrzebuję kolejnego pośrednika w wymianie.

@kon-jakub: @katinka: @betonkomorkowy: @Fajka:
  • Odpowiedz
@katinka: etam system ochrony kupujących to nie wszystko. Szybkie płatności ala przelew z potwierdzeniem SMS są najlepsze i najpopularniejsze. Ludzie nie chcą podawać numerów kart i kodu cccv
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: Nie jest popularny w naszym kraju, może dlatego, że trzeba tam podpiąć kredytówkę (albo kartę działającą jak kredytówka czyli np. wirtualna mBanku czy Inteligo), którą mało kto ma? Albo dlatego, że istnieją już na naszym rynku rodzime rozwiązania - Dotpay, PayU?

Ja używam wszędzie gdzie mogę PayPala (z podpiętą kartą) i bardzo sobie chwalę. Szybkie logowanie, kliknięcie w potwierdzenie i płatność leci. Nic nie trzeba wpisywać dodatkowo.
  • Odpowiedz
@betonkomorkowy: I za każdym razem, jak gdzieś mnie przycięli na drobne kwoty - bez problemu odzyskiwałam kasę w ciągu miesiąca - dwóch. Bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu. W PayU machnęłabym ręką na np. 30 zł, a nie latała zgłaszać sprawę na Policji, jak wymaga ich "program ochrony kupujących".
  • Odpowiedz
A jakieś przewalutowania bajery, itp. Są różnice cenowe w ukrytych kosztach prowadzenia kont? Ciężko mi się doszukać jakichś informacji na ten temat.
  • Odpowiedz