Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #tag #tagujetogowno #nowytag

Drogie Mirki płci obojga. Otwieram niniejszym autorski tag #zyciewsroddebili. Będę zamieszczał tu swoje #gorzkiezale, wylewał tony żółci, jadu i #mowanienawisci, pisał o tym, co mnie niemiłosiernie #!$%@? w zachowaniu innych ludzi.

Uzasadnienie: żyję w kraju, któremu jak wiadomo do normalności troszkę brakuje, dlatego jestem w stanie zrozumieć do pewnego stopnia ludzkie zachowania. Niestety bardzo często spotykam zachowania, których nijak nie da się wytłumaczyć logiką. Zachowania, które potrafią tak człowieka #!$%@?ć, że czuje się potrzebę #!$%@? takiej osobie ciężkim tępym przedmiotem w sam środek twarzoczaszki. Dodatkowo zdaje się, że większość ludzi przechodzi nad tym obojętnie, albo w stylu "no tak jest, co zrobisz Bożenko, nic nie zrobisz" - a ja stoję, paczę i nie mogę uwierzyć .

Wszystkich niezainteresowanych proszę o profilaktyczne #czarnolisto tego tagu, jako że nie mam ochoty na czytanie ripost w stylu
"jak ci nie pasuje, to #usunkonto"_. Dziękuję, pozdrawiam.
  • 5
Wołam również @el_capitano_grande

@marianbaczal: tak na szybko (wiem, że to raczej odczucia subiektywne, ale cały ten tag z założenia jest subiektywny):

1. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności za cokolwiek

Pani w urzędzie się pomyliła na Twoją niekorzyść? No cóż, mówi się trudno, a Ty się jeb z tym teraz, odkręcaj i udowadniaj, że nie jesteś wielbłądem. O jakichkolwiek konsekwencjach dla Pani urzędniczki zapomnij, nawet "przepraszam" nie usłyszysz.

Zamówiłeś w hurtowni partię towaru? Przyszło
@el_capitano_grande @marianbaczal

A weź jeszcze komuś zwróć uwagę, albo zacznij po prostu wymagać tego, do czego się ludzie zobowiązali... Gwarancja, że NIC nie załatwisz, NIE będziesz mieć klientów, BĘDZIESZ mieć kontrole i NIKT nie będzie cię lubił (bo pieniacz i hurrr durrrr o co w ogóle mu chodzi, przecież jest fajnie).

@Little_Juice: zgadnij o jakim kraju mowa