Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, konto na wykopie założyłem parę dni temu więc trochę mi głupio wyjeżdżać z takim tematem na pierwszy ogień. Na usprawiedliwienie dodam, że przeglądam "główną" od dawna. Ok, przejdźmy do meritum. W piątek kończę kurs spawania (TIG 8,1 i MAG 1) i szukam pracy. Wiem, że są od tego strony internetowe ale może ktoś pracuje na wybrzeżu (najlepiej Trójmiasto) i poszukuje pracownika. Jestem z Łodzi i cholernie chce się wyrwać nad morze. Jestem po technikum budowlanym i trzech straconych latach na uniwerku. Wiązałoby się to dla mnie z przeprowadzką, więc interesują mnie duże miasta żebym mógł coś wynająć. wiecie jak jest w Łodzi.... Jak cos to mogę wrzucić jutro bądź w piątek próbki spawów. Z góry wielkie dzięki za info wykopki :)

#pracaspawaczamnieprzeistacza #praca #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
  • 13
  • Odpowiedz
@uszyk90: spawaczy potrzebują , tylko czy za wypłatę się utrzymasz hmm :) , mam biuro w przemysłowej dzielnicy Gdańska ,tu praktycznie wszędzie coś spawają od stoczni począwszy , szukaj a najlepiej zostaw osobiście podania w wielu firmach , może to będzie trampolina do Norwegii albo Danii ? POWODZENIA
  • Odpowiedz