Wpis z mikrobloga

@suckinsyn: niekoniecznie, chciałem parę spraw wyjaśnić bo nie wszyscy - z akcentem na administrację - zrozumieli o co biega. Swoją drogą, zaraz po wrzuceniu linku przeze mnie Wykop był nieaktywny przez kwadrans - TO tym bardziej dowodzi idei niezrozumienia.

I na koniec: machnąłem ten tekst z racji szacunku do wszystkich, którym się chciało. Moderatorzy ładnie już to zakopali - co nie jest grzeczne z ich strony, ale cóż, bywa i tak.
@kravi93: @suckinsyn: @odrealniony: tylko, czemu ta przerwa rozpoczęła się w 3 sekundy po dodaniu tekstu i trwała mniej więcej tyle, ile zajmuje przeczytanie treści? No na Boga, gdybyście byli właścicielami, też dokładnie byście tak przecież zareagowali, by się nie okazało, że znalezisko doprowadza do buntu i usługa wam pada - nie? ;)
@simperium: oooo... teoria spiskowa jeszcze... uwierz mi, ze zamiast walczyc z problemami, ktore staly za ta przerwa serwisowa (zwinela sie dosyc newralgiczna usluga, bardzo nie smieszna rzecz, bo nie wiemy jeszcze dlaczego i kiedy znow to zrobi), wolalbym miec spokojne popoludnie...
@simperium: Bez obrazy, ale watpie jakoby administracja srala po gaciach z powodu Twojego protestu, ktory nijak nie odbil sie echem. Wiem, ze teoria spiskowa doskonale pasuje do takiej retoryki sprawy, ale.. stary admini nie monitoruja wykopaliska sekunda po sekundzie czekajac od tygodnia na Twoj wypunktowany wpis na pokazywarce.
@maciejkiner: @kravi93: @kamdz: @Deszcz_kotletow:

Nie napisałem, że zawiecha była po to, by zatuszować sprawę (do tego wystarczyło parę zakopów, a dokładnie całe 6), ale że całkiem rozsądnym jest sytuacja blokowania treści dopóki nie masz pewności, w którą stronę to idzie. I wcale nie robię z tego afery. Trochę dziwnie skrajni niektórzy są. Wystarczy stwierdzić coś, co wydaje się całkiem sensowne i logiczne, a niektórzy już myślą, że będę