Wpis z mikrobloga

@internetowyjanusz: Nie podoba mi się jednoznaczne bezpodstawne kategoryzowanie polskich polityków w ramach poglądów pro bądź antyrosyjskich. Inteligencja ludzi pozwala na posiadanie własnego zdania, które w różnych aspektach może być zbieżne bądź rozbieżne z pewnymi punktami widzenia, niemniej jednak upraszczanie i generalizowanie w celu dyskredytacji jakichkolwiek polityków nie powinno mieć miejsca szczególnie w przypadku osób mieniących się obrońcami polskiej racji stanu. Zwalczanie jednej propagandy połączone z niedwuznacznymi sugestiami jest poniżej pewnego poziomu.
@johny11palcow: Wiesz co? Bardziej humorystycznie chciałem zobrazować słowa JKM o aneksji Krymu, o świetnym przywódcy jakim jest Putin, który prowadzi Rosję na drogę dobrobytu i radości narodu ( http://www.wykop.pl/link/2192082/wielki-plan-putina-upadnie-minister-finansow-rosji-nie-stac-na-miliardowa-mode/ ) - zresztą wiesz o co chodzi. Ludzie z brakiem dystansu mogą tylko tak mocno to odbierać, tym bardziej, że nie wrzucam takich fotoszopek codziennie a "jednorazowo".
@internetowyjanusz: wiem, ze jest to jednorazowe i znamy raczej swoje poglądy na kwestię agresji na Ukrainę, ale jednak jakakolwiek informacja dołączająca się do ataku przeprowadzanego przez główne media w pl na JKM zawsze będzie źle widziana przez sympatyków.