Wpis z mikrobloga

1. Kup swojemu #rozowemupaskowi na Ali obudowę do telefonu.

2. Niech Twoja dziewczyna pochwali się swojej koleżance, a tamta poprosi Cię o zamówienie dla niej podobnej obudowy.

3. Powiedz że nie ma sprawy, ale że musi mieć na uwadze, że przesyłka może iść nawet miesiąc. Niech koleżanka potwierdzi że to nie problem.

4. Zamów obudowę, cierpliwie czekaj.

5. Po dwóch dniach odczytaj wiadomość od koleżanki z pytaniem kiedy przyjdzie obudowa.

6. Po kolejnych trzech dniach otrzymaj kolejną wiadomość z tym samym pytaniem. Powiedz, że mówiłeś ze to może potrwać ok. 30 dni nawet. Usłysz, że "no tak, ale ja sądziłam, że to jednak tyle nie będzie trwało".

7. ???

8. Nie ma profitu, na horyzoncie kolejne wiadomości w odstępie dwóch, trzech dni.

#aliexpress
  • 21
  • Odpowiedz
  • 6
@pila_mechaniczna: ja zauwazylem ze ludzie ktorym sie sciaga cos po cenie z ali maja bol dupy o to kiedy ta przesylka przyjdzie i ile mozna czekac i #!$%@? ze te chinczyki oszukujo a Ci ktorym zamawiam z profitem nie maja takich problemow :p
  • Odpowiedz
  • 2
@osmanho: nie chinczykom a poczcie to zajelo a ze szybko nadali i na poczcie #!$%@? nie bylo to szybko doszlo :D ja mam rekord wlasciwie to tez rozowemu zamowilem w srode wieczorem jakoes naklejki na paznokcie za 0,5$ a byly w poniedziałek i oczywiście z trackingiem i skosny dodal druga pare naklejek gratis i liscik odrecznie napisany xD
  • Odpowiedz