Wpis z mikrobloga

Mam propozycję, z racji rozmytych dyskusji i licznych pojazdów personalnych można by oddzielić użytkowników prorosyjskich od proukraińskich w prosty sposób. Jeśli temat założy wykopek proukr to żaden oficjalny prorus nie ma prawa w nim pisać i wzajemnie. Proste? Proste. Wystarczyłoby stworzyć 2 grupy i je od siebie odizolować bo się zagryzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) reszta wykopków będzie miała czyste i przejrzyste info bez zbędnych inwektyw... i jeszcze jedno każdy użytkownik mógłby dołączyć do każdej grupy jednocześnie pozbawiając siebie prawa pisania w wątkach założonych przez oponentów. Genialne nieprawdaż?

#ukraina #rosja
  • 17
Mam propozycję, z racji rozmytych dyskusji i licznych pojazdów personalnych można by oddzielić użytkowników prorosyjskich od proukraińskich w prosty sposób.


@sqrwielek: Problemem jest to, że nie jesteśmy proukraińscy tak po prostu czy też z powodów formalnych, ideowych tylko dlatego, że polska racja stanu wymaga, aby stać po stronie Ukrainy.
@fanat: po co prostować? po co się zachowywać jak zwolennicy po i pisu skaczący sobie do gardeł niczym politykierzy? Bądźmy ponad to, dziś liczą się argumenty, a ilość użytkowników danej grupy pokazałaby kto ma ich więcej.
@sqrwielek: Jak to po co prostować, jak ktoś ma złe informacje (po prostu się myli, wyciąga wniosku na podstawie fałszywych danych) to trzeba to prostować (pokazując dowód). Prawda jest najważniejsza, ja nic nie ukrywam.
@sqrwielek: Niech będzie na przykładzie, bo nie rozumiesz: ktoś podaje niepotwierdzone info, że np. zginął jakiś dowódca, zdobyto miasto/lotnisko, ale po kilku godzinach okazuje się to nieprawdą - prostujesz, żeby nie było nieporozumień.
to se prostuj w nowym wątku bo nie rozumiesz. Założyłbyś wątek pt " hahahah jakie debile skąd oni biorą źródła hahaha, macie tu proszę PRAWDZIWE INFO HAHHAHAHAH
@jast: Żadne lizanie się po fiutach - sucha informacja z komentarzem lub bez, z możliwością normalnej dyskusji, a sprzeczki powinno się załatwiać na privie. Zresztą po czasie to by wynikło samo z siebie. Jeśli taki motyw odniósł by sukces możnaby też to nanieść na konserwy z neuropa.( ͡° ͜ʖ ͡°)