Wpis z mikrobloga

#pokazkupon Takie tam granie lajfow w nocy ;) Najbardziej mnie cieszy mecz Petrolero, bo to typ z #wykobet no i troche tez taki #perlowameryce (tak moge wolac kogo chce bo to moje tagi xD) po kursie 8 tam wrzucony :) U mnie kurs mniejszy bo lapane na live (przedmeczowo mialem dubla z drugim wykobetowym typem, 2-2 tam bylo,jakby weszlo to od jutra bym byl na hawajach serio xD) i juz troche nizszy kurs byl do wziecia. Dodatkowo zamkniete przed czasem wiec tez zysk mneijszy, ale ja nie lubie ryzykowac i nie lubie jak nagle mi cos w 90min psuje kupon ;) Tenis tez tak zamykany wiec tez wygrane mneijsze niz wskazuja kursy. Mozecie mowic ze to glupie, ale powiedzcie komu np PSG nie z-----o kuponu ostatnio tracac w 92min chyba bramke na 1-1? xD A moja dewiza to lepszy pewny zysk niz c--j miec xD
P.....o - #pokazkupon Takie tam granie lajfow w nocy ;) Najbardziej mnie cieszy mecz ...

źródło: comment_GATaAB1pKmtST2RlbWvAB8Ba2nexQB6X.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Perlo: Niestety byłem człowiekiem małej wiary i nie obstawiłem tego Petrolero Yacuiba. Choć po pierwszej połowie kurs na dnb dalej był wysoki. Gratuluję udanych nocnych łowów :)
  • Odpowiedz