Wpis z mikrobloga

Iii.. nadchodzę z kolejnym pytaniem. Biurko do pracy: żeby się zmieściła klawiatura, myszka, rozstawione monitory (ew. moga być na stojakach), klawiatura midi, konsoleta, sampler, i żeby to miało ręcę i nogi. Myślałem nad czymś takim http://www.djshop.pl/i8685,glorious-dj,glorious-dj-workbench-bialy-.html ale kurde 1k? Chyba delikatna przesada. Co sądzicie? Prawilnie wołam @Gummy @NeXIcE

#audioboners #produkcjamuzyki #biurka #meble #knedle #niewiemcojeszczeotagowac
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruszka: Ja używam biurko z Ikei, dałem za nie 150PLN plus wysyłka 50PLN, był to okres kiedy dało się jeszcze zamawiać online, teraz jest takie samo za 139PLN. Po prostu blat z czterema nogami, wymiary 150cm na 75cm, sprawdza się nieźle. Jakość wykonania jest "taka sobie", ale działać działa i nie wygląda na to żeby się miał złamać, jest dużo miejsca. Dorobiłem sobie do tego podstawki na głośniki w merlinie.
N.....E - @ruszka: Ja używam biurko z Ikei, dałem za nie 150PLN plus wysyłka 50PLN, b...

źródło: comment_RGewp1bfIE2EdpNvrQNwxncc0XW2BXoW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ruszka: Tutaj nie mam zdania, nie słyszałem ani ich ani o nich, poza tym że widziałem je w katalogach sklepowych od jakiegoś czasu. Opis producenta nie zachęca, zasada jest taka że jeżeli jest się czym chwalić to zawsze każdy to wykorzysta, jeżeli nie ma czym to odwraca się kota ogonem i pisze że jest "super bas który każdy producent EDM powinien mieć" itd. Za podobną cenę można kupić inne modele
  • Odpowiedz