Wpis z mikrobloga

Wyniki ankiety przedstawiają się następująco - gramy ligę prawdziwymi drużynami. Myślę, że sensownym ograniczeniem jest 4,5 gwiazdki, jeśli chodzi o pozostałe sprawy, to pozostawiam to do przedyskutowania. Warty rozważenia jest pomysł z losowaniem zespołów przed każdą kolejką. Wydaje mi się też, że dobrze byłoby grać po dwie- trzy kolejki "na raz", czyli każdy z nas ma do rozegrania dwa-trzy mecze w ciągu np. tygodnia.

Znacie może jakieś strony gdzie można stworzyć ligę, wylosować terminarz i uzupełniać wyniki? Byłoby łatwiej to wszystko ogarnąć ;)

#fifa15 #fifaleague #fut #pcmasterrace

wołam zainteresowanych - @wesolybanan @lbjaco @BuFu @ryzu @arko123 @SpiderFYM @pazdzioch564 @pernikovy_tatko @Jach00 @bujcor0 @h3lloya @rimyi @Lerhond @lbjaco @TheSznikers @ETplayer @pazdzioch564 @pernikovy_tatko
Pobierz
źródło: comment_bKRUXEQWxaJRbcN1vVMqm9XMefuR6D81.jpg
  • 28
ja jestem w stanie grać wt-pt w godz. 17-21 oraz w weekendy "do uzgodnienia"

rozumiem, że albo każdy wybierze sobie drużynę albo będzie ona losowana?
@lbjaco: uzgodnienie terminu już raczej zostawimy użytkownikom, dogadujmy się po prostu między sobą ;)

Tak, dokładnie, w zależności od tego którą opcję wybierzemy.
@marafc: Jak jest tylu chętnych to może w 2 edycji podzielić się na 2 ligi (Ci słabsi i Ci lepsi) aby było sprawiedliwiej?:D Napisz do @wykop jak już ogarniesz co i jak to może nawet jakoś przydziela fajne odznaki tak jak było czy #curvefever
@marafc: Proponuję też ustalić jakiś termin, do którego będą przyjmowane zgłoszenia i mniej więcej czas startu ligi, żeby to nam się nie rozlazło w czasie. Jakbyś potrzebował pomocy przy organizacji to oferuję pomoc ;)