Wpis z mikrobloga

@stary-zbozowy-elewator: tylko lewacy twierdzą że kogoś zaorali, gdybyś miał siłę argumentów ktoś by tu pisał że zaorałeś, niestety to jak samogwałt.

Myślę że antifka wa większe pole do popisu jeśli chodzi o agresję fizyczną, chcesz o tym pogadać?
  • Odpowiedz
Rasizm-Czemu mam lubić czarnych, bo są ludźmi? Stworzyli coś, co mogło mi się przydać? Niech się przysłużą ludzkości jak biały człowiek przez tysiące lat to pogadamy


@ThePr0: co ja czytam xd

Nie osiągnij nic w
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch: gorsi, lepsi, pewne jest to, że biorą z naszej cywilizacji pełnymi garściami nie dając nic w zamian prócz eboli i hiva

Przeczytaj sobie co jest napisane w pierwszym akapicie, "hurr durr lubie chłopców i idę do mediufff i politykufff się skarżyć bo to mnie uraża, jestem taki normalny i będę wywierał nacisk razem z politykami, takimi tolerancyjnymi"
  • Odpowiedz
@ThePr0: okej, ale opinie wydali lekarze. Jak jestem chory ide do lekarza, nie lecze się sam. Tak samo tutaj, lekarze wydali opinie, co uprawnia Cię do poważania ich ekspertyzy? Wykształcenie może masz w tym kierunku?

gorsi, lepsi, pewne jest to, że biorą z naszej cywilizacji pełnymi garściami nie dając nic w zamian prócz eboli i hiva


Od kiedy Ty dałeś coś cywilizacji, jeżeli ktoś kto jest biały coś dał? Jak
  • Odpowiedz
@kiedys_mialem_lepszy_brzuch:

Udowodnij że homosie/media/politycy nie wywierali na nich wpływu.

Po prostu porównuje obie cywilizacje, porównuje i widzę znaczne rozbieżności, jeszcze nic nie dałem, ale przynajmniej jej nie niszczę, a ci których tak bronisz coś dali? A może ich przodkowie? Nie. Nic. Dalej zabijają się wzajemnie tylko dzidy zmienili na kałachy, ale może to i lepiej.
  • Odpowiedz
@stary-zbozowy-elewator:

narodowcy


używają symboli ideologii, której wyznawcy mordowali Polaków

Jednak TVN po części ma rację - to są neonaziści. Tylko niech, do cholery, przestaną nazywać ich narodowcami! Prawdziwy narodowiec nie może używać symboli nazistowskich, bo naziści zabijali Polaków.
  • Odpowiedz
@ThePr0: niestety dla Ciebie, jeśli mielibyśmy brać jako warunek na egzystencje osiągnięcie czegoś wielkiego, musiałbyś poważnie zweryfikować swoje istnienie. Odkryłeś lek na raka? Rozwiązałeś któryś z problemów milenijnych? Osiągnąłeś coś poza salutowaniem i machaniem flagą? Utożsamianie się z osiągnięciami posiadaczy tego samego koloru skóry ma podobne uzasanienie do utożsamiania się z osiągnięciami całej rasy ludzkiej. I trochę szacunku, może być to dla Ciebie szokiem, ale Twoi przodkowie zeszli z drzewa
  • Odpowiedz
Udowodnij że homosie/media/politycy nie wywierali na nich wpływu.


@ThePr0: Czemu mam? Mam ekspertyzę, która jasno mówi że geje nie są chorzy. Udowodnij mi, że rak istnieje, a nie jest wymysłem firm farmaceutycznych. To Ty musisz udowodnić, że jest inaczej i obalić to co mówią wszyscy ci lekarze. To Ty walczysz z latami teorii, która od przeszło 40 lat jest nieruszona przez pokolenia lekarzy.

a ci których tak bronisz coś dali
  • Odpowiedz
@bruceivins: na pewno nie od faszystów bo oni odbijali ręke od piersi przed salutem wydaje mi się że jako pierwsi po rzymianach byli amerykanie. Kojarzy się z nazizmem i dlatego chcemy zwalczać ten stereotyp.
  • Odpowiedz
@l3oooo: @kiedys_mialem_lepszy_brzuch: nie zrozumieliśmy się trochę, JA JESTEM WDZIĘCZNY BIAŁEJ RASIE ŻE MOGĘ Z WAMI PISAĆ NA MIRKO PRZEZ INTERNETY, i stawiam ją wyżej niż czarną bo nic mi nie dała, to takie trudne do zrozumienia?

@l3oooo: Tak, z drzewa zszedł gatunek wcześniejszy niż Homo Sapiens, zaskoczony?
  • Odpowiedz
@stary-zbozowy-elewator: Nie no co ty, przecież to nie hajlowanie tylko salut rzymski, brunatne koszule to tylko taki ubiór. Zaraz okaże się, że mundury SS to tylko takie stylowe marynarki od Hugo Bossa a kopnięta swastyka to oczywiście tylko koślawo narysowany symbol szczęścia.

Serio trzeba być kosmicznie tępym by nie rozumieć, że pewne wydarzenia wpływają na odbiór pewnych symboli. Ale czego oczekiwać od chuliganów, na pewno nie myślenia.
  • Odpowiedz