Wpis z mikrobloga

Propozycja na dziś: Pogoń Szczecin-Zawisza Bydgoszcz

Mój typ: Zawisza Bydgoszcz wygra mecz (w końcu, nareszcie, swój 2gi w sezonie xD)

Kurs: 4,75

Dlaczego tak, a nie inaczej? 2 argumenty: MASŁOWSKI i GOULON. Ten 1szy jak wszedł ostatnio, to zrobił taką różnicę, że Zawisza grał o 50% lepiej, a on sam został zawodnikiem meczu. Ten 2gi jeżeli zagra, a powinien, bo już ma plecy, jest silny, szybki, ogarnięty technicznie (przeciwnicy biegają koło niego we 3 i WTF) i da kolejne 50%. A i nie widzę Vasco na napadzie dziś (taki ziomek, który przyszedł z Portugalii i nie potrafi piłki przyjąć) także Kadu zapewne w końcu trafi ! I NAJWAŻNIEJSZE: MUSZĄ W KOŃCU WYGRAĆ bo jak na mistrza Polski (zdobywca pucharu i superpucharu jak dla mnie mistrz :S) to przypał :D

#bukmacherka
  • 12
@Equin0x: mistrza Polski? wtf?!

Też zastanawiałem się nad Zawiszą na przełamanie, ale buki też wiedzą, że muszą w końcu wygrać wyjazd i kurs średni jak za takie ryzyko :)
@Navari: Ta tylko odnoszę się do drużyny, co dla mnie osobiście powinno być w formie żeńskiej, ale cóż, poprawność polityczna, gendery, czy etymologia - niech będzie po Twojemu. Koniec dyskusji na ten temat :P