Wpis z mikrobloga

Uwielbiam oglądać speedruny. Natknąłem się na to, wrzucone całkiem niedawno, to chyba najszybciej ukończony główny wątek w Grand Theft Auto: Vice City kiedykolwiek. Gościowi zajęło to 58:51. Warto obejrzeć całość chociażby ze względu na wykorzystanie kilku ciekawych rozwiązań podczas robienia misji które każdy dobrze zna, no i również można podziwiać precyzję gracza.

#gry #gta #vicecity #speedrun #ciekawostki
L24D - Uwielbiam oglądać speedruny. Natknąłem się na to, wrzucone całkiem niedawno, t...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XxSzajbaxX: Przeszedł wszystkie misje potrzebne do ukończenia głównego wątku fabularnego (od imprezy na łodzi Pułkownika, aż do ostatniej misji gdzie zabija się Sunny'ego).
  • Odpowiedz
@L24D: Seria GTA to jedne z tych gier z których uwielbiam oglądać speedruny. Innymi są Project Dark i GoldenEye 64. Precyzja i pamięc co do lokacji jest po prostu świetna :D
  • Odpowiedz
@ZlodziejeTraszek: helikopterek nie jest potrzebny do any% (przejscia gry jak najszybciej), w any% helikopterka sie nie robi

@wuut: to troche skomplikowane. Zeby przejsc gre (dojsc do ostatniej misji z sonnym) trzeba miec kontrole i przejsc misje w pieciu roznych assetach (taxi, boatyard itd). Runner korzysta tutaj z glitcha polegajacemu na duplikowaniu misji poprzez uzywanie funkcji replay i rampage (to jest zbyt skomplikowane zebym ci to wytlumaczyl). Tak jakby
  • Odpowiedz
@ingroom: rzeczywiście skomplikowane, wiedziałem że to jakiś glitch, nie wiedziałem tylko po co i jakim cudem go aktywuje :D dzięki!
  • Odpowiedz