Wpis z mikrobloga

@ryhu:

No właśnie nie działa, sądząc po opiniach o serwisie. 99% anime na tej stronie ma tylko jedną recenzję, bo nikt nie chce pisać drugiej. Witryna stoi w miejscu, a ludzie uciekają np. na MAL-a. Kiedyś po wpisaniu "anime" do google tanuki było na pierwszym miejscu, teraz wyżej są strony streamujące.
@ryhu: jesteś beznadziejnym przypadkiem #!$%@?ącego przychlasta z zadatkami na miernego trolla. Ja mam tę recenzję w dupie, te zjawisko na tanuki jest już tak żałosne, że aż zabawne. Tylko po prostu byłoby mi wstyd odstawiać taką szopkę na miejscu tamtych recenzentów od 7 boleści. I żal mi ludzi, którzy mogą się taką oceną sugerować. A skoro NIE MAJĄ się nią sugerować, to po cholerę ona tam jest? Po cholerę publikowanie takich
@lmao: ale co ciebie to obchodzi? To jest ich serwis, niech tam piszą co chcą. Ty wyskakujesz z jakąś misją, i że recenzje muszą być takie albo inne. Nie, nie muszą. Jak ci się nie podoba, to nie wchodź (choć i tak wiemy, że będziesz wchodził, bo "rssy wyskakują", nie?), i niech inni też nie wchodzą.

Ja ich nie bronię, mam to w dupie, ale nie mogę znieść głupoty jaką ty
@lmao: @80sLove: @jamal013: @Adrian00: @ryhu: Trudno nie przyznac racji widzac elementy tej recenzji, które sa zwyczajnie nierzetelne i/lub przesadzone. Ja rozumiem jak komus moze sie osobiscie cos nie podobac, ale to nie zwalnia od zachowania jakis standardów podczas oceniania. Tak jak kolega wyzej napisal, oceny ponizej 5/10 powinny byc zarazerwowane glównie dla tytulów, które wyraznie odstaja w dól a nie jak sie zywnie recenzentowi podoba. Dla przykladu,
@ryhu:

Trochę jak z tymi, co się pieklili, że polsat siatkówkę zakodował, a przecież reprezentacja to dobro całego narodu.


Polsat zachował się gorzej, niż gówno. I jesteś pierwszą osobą, która ich broni. Zatem zastanów się nad swoimi poglądami.
@jamal013: widać niektórzy nie rozumieją co się kryje pod pojęciem "recenzja". To ma być rzetelny tekst oceniający różne aspekty produkcji i podsumowujący je. Temu tytułowi nie można dać 2/10. Chociażby przez wykonanie i udźwiękowianie, muzykę. Jeżeli ktoś tego nie rozumie, to jest zwyczajnie głupi.
@lmao: ręce mi opadły (odnośnie polsatu)

@Adrian00: są pewne progi głupoty, których przekroczenie wywołuje u mnie niekontrolowany ból dupy, ni #!$%@? nie mogłem się pohamować. I taką piramidalną głupotą jest twierdzenie, że ktoś nie ma prawa publikować swoich własnych, nawet przesadzonych, opinii. A tego właśnie zabrania tanuki lmao.
@ryhu: A ciebie to co obchodzi jego opinia o recenzji? Niech on pisze co chce. To jest jego wpis.


@Adrian00: faktycznie, błyskotliwe, lećmy dalej: co ciebie obchodzi, co mnie obchodzi co jego obchodzi?
@ryhu: A ciebie to co obchodzi co mnie obchodzi? :D

I taką piramidalną głupotą jest twierdzenie, że ktoś nie ma prawa publikować swoich własnych, nawet przesadzonych, opinii. A tego właśnie zabrania tanuki lmao.


To też jest swego rodzaju opinia. To więc jak, zabronisz mu tego?
@ryhu:

I taką głupotą jest twierdzenie, że ktoś nie ma prawa publikować swoich własnych, nawet przesadzonych, opinii.


Wskaż mi, gdzie tak napisałem. Już pisałem - niech sobie założy bloga. Którego nikt nie będzie odwiedzał. Na miejscu właścicieli tanuki wywaliłbym osoby ich pokroju na zbity pysk.
@Adrian00: co do "obchodzenia" tak na poważnie, prześledź komentarze w kolejności: to on mnie (merytorycznie) zagadnął tutaj: http://www.wykop.pl/wpis/9699684/#comment-26974836 dalej ja już tylko odpowiadałem.

To jeszcze jedno pytanie. Jeśli miałbyś komuś polecić jakiś serwis z recenzjami anime, to poleciłbyś Tanuki?


Nie wiem, nie śledzę tego serwisu (ani żadnego innego) więc nie mam pojęcia. Teraz na szybko skonfrontowałem kilka z 5 swoich losowych ocen z kilkoma od nich i co do oceny redakcji