Wpis z mikrobloga

@ryhu: skoro serwis chce trzymać jakiś poziom, to niech nie dopuszcza do głosu osób, które nie potrafią pisać recenzji i wystawiać rzetelnych ocen. Co w tym dziwnego?
@ryhu: Wiesz, ale czasy web 1.0 dawno minęły. Tanuki to jest portal, a portal tworzą użytkownicy. Nie można powiedzieć, że oni nie mają nic do powiedzenia, bo to prywatny portal.
@lmao: ale dlaczego ma nie dopuszczać? co cię tak boli ta 1 gwiazdka od kogośtam, kiedy pod spodem masz tę bardziej... miarodajną (?) gdzie dają już 5/10?

@Adrian00: no to masz przecież ocenę użytkowników

Jak ja was nie rozumiem, jak dla mnie to jest ideał w tej konkretnej sytuacji: mam opinię skrajnie negatywną od 1 konkretnej osoby, mam opinię umiarkowaną od szerszego grona ludzi, którzy (jako recenzenci) teoretycznie powinni się
Pobierz
źródło: comment_0uafIMerPaitfVmrY07OlI1BX5y43De3.jpg
@ryhu: to po prostu wystawia serwisowi złe świadectwo. Człowiek traci zaufanie do rzetelności treści, które są tam wystawiane na front.
@ryhu: Tekst, który jedyne co robi to doszukuje się dziury w całym. Spoiluje ważne dla fabuły wątki, przez co można sobie darować dalsze oglądanie. Wypisuje, co mu ślina na język przyniesie i chwali się tym, że nie potrafi oglądać czegoś używając przy tym głowy, przykład:

Znacznie bardziej interesujący wydają się rycerze Imperium Vers. Generalnie są to bufonowaci, nadęci, przekonani o własnej wyższości i wynikającej z niej powinności sprowadzenia Ziemian do ery
@lmao: gdyby tam tak była każda jedna seria w ten sposób oceniana, to nawet bym ci rację przyznał. A jeśli (po twoim cylicznym buldupieniu na mirko( ͡° ͜ʖ ͡°)) widzę, że są tam takie ze 4 w roku, to co najwyżej jest to ciekawe ubarwienie. Tym bardziej, gdzie masz na samej górze te alternatywne oceny.

@jamal013: aż mi się przypomniały komentarze pod filmem dema o inwalidach...
@Fizz: nie nowy, założyłem tam konto kilka lat temu, ale dawno przeniosłem się na MAL. A skoro jest tam ktoś, kogo recenzji nie można brać na poważnie, to powinien mieć prawo pisać jedynie recki alternatywne.
@lmao: Przez nowy mam na myśli nieobyty a nie datę założenia konta. Ocena kontrowersyjna więc podejrzewam, że recenzja alternatywna to tylko kwestia czasu. Tam nie zdziwiłbym się jakby Slova już gdzieś linkował tę recenzję, żeby kręcić takie gównoburze właśnie xD.