Wpis z mikrobloga

#pytanie #knp #korwin #jkm

Mam pytanie do zwolenników KNP na Wykopie. Jesteście za całkowitą prywatyzacją służby zdrowia. Dlaczego zatem nie jesteście za całkowitą prywatyzacją policji i straży pożarnej?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xanatos: Bo uważają, że państwo powinno zapewnić tylko kilka rzeczy Np. bezpieczeństwo, ale nie służbę zdrowia.


Ale z drugiej strony jest to logiczne, bo jeśli policja byłaby sprywatyzowana, to właściciel byłby ponad prawem. Ze służbą zdrowia nie ma takiej obawy (w najgorszym wypadku właściciel byłby obsłużony po za kolejką xD ).

  • Odpowiedz
@erbo: Jeszcze nie słyszałem o prywatnych remizach i komisariatach. Poza tym KNP w planach prywatyzacji policji nie ma, a prywatne marzenia anarchistów mało mnie interesują.
  • Odpowiedz
Mam pytanie do zwolenników KNP


a prywatne marzenia anarchistów mało mnie interesują.

@Xanatos: Coś się zamotałeś we własnym trollingu xD
  • Odpowiedz
@Xanatos:

Najpierw pytasz o zdanie zwolenników, a potem piszesz ze nie interesuje cie prywatne zdanie xD

Mam ci rozrysować głupote tego co napisałeś ?
  • Odpowiedz
@Xanatos: Czyli wg Ciebie zwolennik KNP to osoba, która popiera 100% programu tej partii? Myślę że ciężko Ci będzie kogoś takiego znaleźć, skoro w samym KNP szefowie mają różne zdania w wielu sprawach.
  • Odpowiedz
@Xanatos: Raczej o partii, która skupia ludzi o pewnym światopoglądzie, którego nie reprezentują inne liczące się partie polityczne. Z tego światopoglądu wynika wprost wiele kwestii programowych, ale szczegóły są do dyskusji i właśnie taka dyskusja, a nie podejmowanie decyzji, "bo tak powiedział wódz partii", pozwala wypracować najrozsądniejsze rozwiązania.
  • Odpowiedz