Wpis z mikrobloga

Okej, tak jak obiecałem gorzkie żale.

Wyobraźcie sobie sytuacje, gdzie widzisz w pracy na własne oczy 2 przykre sytuacje.

1. Brak poszanowania dla człowieka starszego w szpitalu.

2. Zarobki na poziomie... 5 zł....NETTO #!$%@?.

ad. 1 jestem noszowym, wożę sobie ludzików na badania itd. uwierzcie mi, że dla tych ludzi to jest jedyny kontakt z kimkolwiek. Pielęgniarki nie zdradzają stanu zdrowia, nie powiedzą nawet człowiekowi czy ma gorączkę. A ludzie ogłupieni, nie wiedzą co jest grane. Opryskliwe, w ogóle nie interesujące się losem tych ludzi, tylko o danej godzinie zmiana pieluchy itd. #!$%@?. O papier do dupy muszą prosić mnie, żebym interweniował u oddziałowych i płaszczył się przed nimi o jedną zasraną( tzn, jeszcze nie zasraną, czystą) rolkę papieru.

ad.2 firma kogut. Jak można poniżyć człowieka i dawać mu niecałe 3,40 na rękę.

Fakt faktem, zazwyczaj to sprzątaczki i noszowi bez grupy inwalidzkiej. Ale ja was proszę, przecież to jest bezczelne. Z jednej strony kierownik #!$%@?, z drugiej strony ludzie którym bieda wylewa się z oczu, nie wiedzą za co córkę do komunii przygotować, bo ledwo koniec z końcem wiążą.

ad.3 Którego nie ma:

wyobraź sobie sytuacje gdy wchodzimy do euro; człowiek zarabiający 800 zł dostaje wypłatę w jednym słownie #!$%@? jednym papierku. To jebnie i to nie ma prawa bytu.

##!$%@? ##!$%@?
  • 5