Wpis z mikrobloga

#windowsphone ##!$%@? #alarmgate #aferabudzikowa

Mireczki, co się dzisiaj #!$%@?ło to ja nie wiem. Mam 8.1 Cyan na 520, kolega 8.1 PfD też na 520, koleżanka stare 8.0 na 625. Żadnemu z nas nie zadzwonił dzisiaj rano budzik w telefonie. Zawsze dzwoni, dzisiaj akurat nie. Czy komuś z Was też dzisiaj nie zadzwonił? W ogóle czy zdarzyło się coś kiedyś 3 października, że Microsoft dałby takiego easter egga? xD
  • 6
@kropek00: oO, też miałem dziwny problem z budzikiem dzisiaj rano. Mimo, że ustawiony był tylko jeden to dzwonił mi co minutę... i nie dało się go odrzucić/odłożyć bo sygnał był bardzo krótki. Mój zaspany mózg zorientował się dopiero po 4 takim sygnale...
@kropek00: Ja już od dłuższego czasu mam problem z systemowym budzikiem. Po 3 drzemce, alarm już się nie włącza. Przesiadłem się na Alarms ze sklepu i jest lepiej. Chyba na próżno szukam w sklepie odpowiednika Sleep as android. Mam 920 cyan pfd
@widmowy_dziobak: ja nie zauważyłem żadnych nieprawidłowych działań w budziku poza tym wspomnianym wyżej, zawsze działał bez względu na ilość drzemek. No, chyba że źle rozgryzłem różnicę między Odłóż a Odrzuć ( ͡° ͜ʖ ͡°)