Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy i Mirkówny! Dzisiaj kolejny odcinek remontowy, chciałem wam zaprezentować podwieszany sufit, który zamontowałem w salonie i na klatce schodowej :) Na suficie przyklejona taśma jest taśma LED zmieniająca dowolnie kolor i natężenie światła (jest pilot). Ogólnie całkiem przyjemna sprawa, na zdjęciu zaprezentowałem kolor niebieski, ale najbardziej podoba mi się biały i chyba taki zostawię (załącza się łącznikiem na ścianie, pilot schowam). #remont #polskiedomy #inrzynierpoleca

Wołam Mirasów remontowych i @joookub bo dzięki niemu dowiaduję się jak najlepiej bić się w smash bros ;) @Cetirizini @kodekscywilny @KubKa @pan_kebab @siemankooo @ancuu @sproject @ezekiell0 @nt22 @Majku_ @MrTukan @WinyI
inrzynier - Cześć Mirasy i Mirkówny! Dzisiaj kolejny odcinek remontowy, chciałem wam ...

źródło: comment_riJYQAvDzomcJIVGWxOurzjTc1ww0BRr.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majaga: imo te aluminiowe członowe wyglądają jak chińska tandeta, a na takie prawdziwe designerskie grzejniki to mnie (jeszcze) nie stać. firanki już żona wybrała, będą do podłogi, więc zniknie problem ;)
  • Odpowiedz