Wpis z mikrobloga

Pracujesz? Jesteś lewakiem.


@Luka_Wars: no sorry, ale skoro jedyne co potrafią, to protestować przeciwko zamykaniu nierentownych kopalń, to to jest raczej lewicowe.

Jeśli przyjeżdżają delegacją, to powinni mieć jakieś propozycje, a nie
  • Odpowiedz
@xqwzyts: niebo to mi chodzi , kazdy robi na swoj sposob zeby zarobic na chleb ale nie ma porownania z praca gornika a informatyka... I mowienie przez informatyka ze gornik to nierob jest dziwne i nie na miejscu
  • Odpowiedz
jest dziwne i nie na miejscu


@memfis91: Żądanie czegokolwiek od państwa przy zamykaniu prywatnej firmy jest nie na miejscu. Faworyzowanie grupy zawodowej jest nie na miejscu. Blokowanie miasta jest nie na miejscu. Wieśniactwo też jest nie na miejscu.
  • Odpowiedz
ja tylko tobie zycze zebys kiedys nie musial wychodzic strajkowac na ulice bo nie bedziesz mial co wsadzic do garnka


@memfis91: w sumie to ciężko stwierdzić o co Ci chodzi, ja Ci nie życze, żebyś musiał
  • Odpowiedz
@memfis91: Mieszkania im dali, za wyposażenie dzieciaków do szkoły płacą, trzynastki dostają, dodatki do wczasów pod gruszą i na święta dostają, emerytury wcześniejsze dostają. I jeszcze pieprzonym trutniom mało.

Ja muszę za mieszkanie zapłacić, dzieciakom kupić z własnej kieszeni, trzynastki nie mam, dopłat do wczasów i świąt brak, emerytury wcześniejszej brak. I nie protestuję i nie strajkuję i nie niszczę nie swojego miasta.

WON Z TYM ZAPIJACZONYM BYDŁEM ZE STOLICY!
  • Odpowiedz
@Grzechoooo: A jakie ty posiadasz argumenty? Ad personam? Wyskoczyłeś do mnie z komuszymi przywilejami i zapłakałeś jak użyłem identycznego argumentu w stosunku do ciebie? Jesteś żałosnym hipokrytą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz