Wpis z mikrobloga

Pierwsze wrażenia z #shadowofmordor

So far nemesis system is far better than expected, One random guy that took me out with a lucky shot early in the game has managed to climb to nearly to the top of the hierarchy, and another guy who has killed me twice insists on taunting me IN RHYME every time I see him.


I deliberately let the smallest enemy in a large group kill me once. He's now killed me 5 times, he keeps running in when I'm fighting another captain and steals their kill. One guy was getting mad cause he missed out on dealing the final blow twice!


I'm loving the Nemesis system too. I shot some goblin bastard with an arrow and he came back later with the tip of the arrow still in his head and shouting "your arrow didn't kill me so I'm going to stick it up your arse!"


No to ostatnie mnie rozwaliło, to musi być skrypt :D

#gry
  • 21
@Zioman: Oczywiście, że skrypt ale robi wrażenie bo jest wiele jego wariantów, jeśli go wcześniej podpalisz to będzie wykrzykiwał coś o poparzeniach. Mi podoba się bardzo możliwość werbowania przeciwników na swoją stronę i pomaganiu im w awansowaniu w szeregach orków.
@Zioman:

1. jak masz przeczytać 10 tekstów zamiast 1 to wyjdzie ci 10 razy dłuższe czytanie

2. nie zapominajmy też o koszcie: osoby która wrzuci tekst do gry, koszcie osoby która przetłumaczy tekst, koszcie osoby która ten tekst wymyśli
@Zioman: może przesada może nie. Zamiast robić 10 razy więcej tekstu i zarobić 2 razy więcej możesz zrobić powiedzmy nie 10 innych gier z tym samym zespołem ale 3 gry i zarobić razy więcej.

Mądre głowy w valve, EA, ubi i innych wielkich firmach już ogarnęli ile trzeba zrobić aby zmaksymalizować zyski