Wpis z mikrobloga

@Kropa_aporK: jakie pytania? Odnośnie tej fali? Nie wiem nie znam odpowiedzi...ja to w trochę innych kategoriach postrzegam. Z takimi pytaniami to do neurologów trzeba :)

Ludzie mają usilna potrzebę wykazywania ,że są lepsi od psa z którym wychodzą na spacer :) Być może wiedza ,że wcale się od nich nie różnimy była by nie do zniesienia :) Być może inne zwierzęta mają tak samo bujne życie emocjonalne jak my :)
  • Odpowiedz
@fotexxx: Co do psów to kwestia tego w jakich kategoriach ludzie patrzą na świat. Co do emocjonalnego życia zwierząt to myślę, że słonie i małpy najlepiej tam to pozwalają obserwować ;D. Ogólnie uważam, że teraz ludzie mało interesują się swoją duchową i emocjonalną stroną. Nie mówię konkretnie o religii ale ogólnie o świadomym obserwowanie siebie w świecie. Nie wiem już dokąd ta zmierza rozmowa ale jakoś lubię tak głupio p---------ć
  • Odpowiedz
@Kropa_aporK: tylko po co się nad tym zastanawiać :) Niewiele to zmieni w naszym życiu :) Człowiek ma szczególne zdolności w marnotrawienia czasu na rzeczy nieistotne i takie na które nie ma wpływu :)

Mysle ,że to będzie wada która zakończy nasze istnienie :)
  • Odpowiedz