Wpis z mikrobloga

Zawiść i #!$%@?ństwo w tym kraju... Wszyscy oburzeni że górnik potrafi walczyć o swoje...

Ale kiedy ktoś strajkuje i górników proszą o pomoc w strajku to już są ok.

Prawda jest taka, iż każdy po zjechaniu pod ziemie nie wrócił by następnego dnia do pracy za taką płace a pewnie nawet jak by płacili 3 razy tyle. Nie macie pojęcia zielonego jak wygląda praca górników pod ziemią. Górnik po 25 latach pracy pod ziemią wyda większość tych swoich "zajebistych" pensji aby się leczyć drogie operacje zniszczone zdrowie o tym #!$%@? bęcwały wykopowe nie myślicie ?!
  • 29
  • Odpowiedz
jeżeli ktoś zaczął pracować kiedy kopalnie powstawały a teraz ma wiek ponad 45 lat to co ma zrobić? Albo lepiej niech nie wydobywają węgla nie będzie prądu.
  • Odpowiedz
A ja myśle, ze nikt górnika do tej pracy nie zmusza. Ja bym tam nie zjechał i nie zjeżdżam. Szanuje ich trud, ale to za mało, żebym dopłacał do deficytowych kopalni.
  • Odpowiedz
@Magik_Antonio: #!$%@? baranka w ścianę gdyby wszyscy górnicy przestali pracować na śląsku większość firm by upadała bo są albo pod górnictwo albo zarabiają dzięki konsumentom (górnikom)
  • Odpowiedz
@RaFilez: Ujmę to tak. Nigdy nie współczuję ludziom, którzy sami zdecydowali o swoim życiu. Mam współczuć górnikowi, bo w zamian za swoje zdrowie, dostaje ilości pieniędzy niedostępne dla większości polaków?

pensji aby się leczyć drogie operacje zniszczone zdrowie o tym #!$%@? bęcwały wykopowe nie myślicie ?!


Myślę i sądzę, że i tak wychodzą mocno na plus, skoro tam pracują.
  • Odpowiedz
A fakt że górnicy sobie potrafią poradzić z darmozjadami z wiejskiej jest jedynie dowodem na to że większość narodu to sieroty bo nawet nie potrafią postawić na swoim.
  • Odpowiedz
@RaFilez: Może inaczej. Skoro oni tam pracują, to im się to widocznie opłaca, więc nie ma powodu do współczucia. Równie dobrze możesz współczuć każdemu kto pracuje, bo w większości wypadków to może jakoś negatywnie wpływać na zdrowie...

A fakt że górnicy sobie potrafią poradzić z darmozjadami z wiejskiej jest jedynie dowodem na to że większość narodu to sieroty bo nawet nie potrafią postawić na swoim.


To raczej fakt, że idioci na
  • Odpowiedz
@RaFilez: jakby zamknąć te #!$%@? kopalnie któe tylko straty przynoszą to by bylo z pozytkiem dla wszystkich oprócz czrnych podziemnych roboli co by zaraz krzyczeli ze im sie należy. Wtedy tylko ostra broń i oddzialy policji.
  • Odpowiedz
@death070: Po pierwsze idioto to mów sobie do koleżków. Po drugie cebulaku wróć do książek bo nawet po Polsku nie potrafisz pisać. Tak przyjdą Ci do domu i zabiorą pieniądze i powiedzą że to na górników.... #!$%@? Wy macie problem jak nigdy gdy chcą 100mln a gdy politycy kradną imarnotrawią miliardy to siedzicie potulnie. A potem w kolejnych wyborach jak zaprogramowani idioci "są tylko 2 opcje polityczne"
  • Odpowiedz
Przede wszystkim rozchodzi się o Kompanie Węglową która jest we władaniu państwa a więc to oni ustalają kto nią rządzi i jak. Jeżeli spojrzeć na Jastrzębską Spółkę Węglową która jest sprywatyzowana to jednak #!$%@? da sie zarobić na kopalaniach. A więc najpierw dowiedzcie się chociaż minimalnie na temat tego o czym rozprawiacie...
  • Odpowiedz